Ośrodek Szkoleniowo Wczasowy DĄB Ustroń Jaszowiec

Jeżeli ktoś z Was będzie szukał noclegu lub miejsca na spotkanie biznesowe, to polecam skorzystać z oferty OSW Dąb, w którym prócz świetnego jedzenia, czystych pokoi, dwóch sal konferencyjnych i miejsca na spędzenie czasu w luźnej atmosferze znajdziecie kompleksowe miejsce na wszelkie potrzeby. Wszystko znajdziecie w moim filmie, który dla Was nagrałem

Ośrodek Szkoleniowo Wczasowy Dąb Ustroń Jaszowiec
Ośrodek Szkoleniowo Wczasowy Dąb Ustroń Jaszowiec

W ośrodku do dyspozycji klientów jest na zamówienie sauna, w której można się zrelaksować.

Ośrodek Dąb słynie ze smacznych domowych posiłków podawanych w jadalni mogącej pomieścić jednocześnie 100 osób. W tym ośrodku znajdziecie kawiarnię z salą bilardową i piłkarzykami.

Gospodarze ośrodka gwarantują komfortowe warunki do nauki w klimatyzowanej sali konferencyjnej liczącej 90 miejsc , wyposażona ona jest w rzutnik przeźroczy , video projektor, urządzenia nagłaśniające, ekran oraz tablicę. Dla mniejszych grup posiadamy także mniejszą salę konferencyjną na 40 miejsc.

OSW Dąb Oferuje 113 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z łazienkami, telefonem, tv-sat.

Ośrodek Szkoleniowo Wczasowy Dąb

Adres: Ustroń, ul. Wczasowa 47

Telefon: 0 33 854 26 77

Odsłony: 28

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl