Park Wodny NEMO Dąbrowa Górnicza – Ciekawe miejsca w Polsce

Wodny Świat Nemo to niezwykłe miejsce. W lazurowych wodach basenów kryją się rzadko spotykane atrakcje, które zachwycają dorosłych i dzieci.

W okrągłej, basenowej niecce napotkać można denne gejzery, roztaczające wokół masujące bąbelki powietrza. Na straży brodzika dla maluchów stoi słoń, zachęcający do ześlizgiwania się po jego trąbie, a nieco dalej wiją się rurowe zjeżdżalnie.

Ile przyjemności płynie z zabawy w wodzie przekonać się można kąpiąc w wodospadzie, wchodząc w nurt rwącej rzeki, albo nurkując w głębinie. Wszystko jest możliwe w tym miejscu!

Kiedy tutaj trafisz, odkryjesz więcej niż fantastyczne akweny. Na przyległych do wód terytoriach rozciąga się wspaniałe saunarium, znane ze swych zdrowotnych właściwości.

Jest tu także grota solna, siłownia, a nawet gabinet masażu. Wejdź do Wodnego Świata i zanurz się w relaksie.

WWW: http://www.nemo-wodnyswiat.pl/

Views: 47

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl