Park Wodny Tarnowskie Góry – Ciekawe Miejsca w Polsce 🇵🇱🤽‍♂️🏊‍♂️

Fajny park wodny z ciepłą wodą i atrakcjami dla wszystkich niezależnie od wieku. Zjeżdżalnie wodne:
Zjeżdżalnia Pontonowa TROPICANA – zjeżdżalnia zielona
Poczuj się jak Robinson Crusoe odkrywający nieznany ląd – przeżyj niesamowitą przygodę płynąc łodzią przez las tropikalny. Tylko u nas czekają na Ciebie wyjątkowe efekty wizualne i dźwiękowe spotykane wyłącznie w dżungli – soczyste odcienie zieleni, roślinność i odgłosy zwierząt tropikalnych.

Zjeżdżalnia pontonowa w klimacie dżungli z efektami audiowizualnymi to aż 101 metrów zjazdu! Jest rewelacyjną propozycją dla dzieci i dorosłych. Pontony zapewnią wszystkim niesamowitą moc atrakcji!

WAŻNE: Zjeżdżalnia przeznaczona dla osób od 8 roku życia. Zjazd na pontonach jednoosobowych.

Zjeżdżalnia wodna Turbo KAMIKADZE – zjeżdżalnia pomarańczowa
Niesamowicie szybka zjeżdżalnia o długości 72m, pełna efektów świetlnych i dźwiękowych, zapewni mnóstwo emocji fanom „szybkiej jazdy”. Gwarantuje dużą prędkość zjazdu i mocne wrażenia. Wewnątrz czekają was niespotykane dotąd efekty świetlne i audiowizualne.

Gwiezdne niebo, rozbłyski świetlne i animacje.

WAŻNE: Zjeżdżalnia przeznaczona jest dla osób od 12 roku życia, sprawnych fizycznie ze względu na dużą prędkość zjazdu i związane z tym mocne wrażenia, zjazd w pozycji leżącej.

Zjeżdżalnia Klasyczna KAKADU – zjeżdżalnia żółta
Klasyczna wewnętrzna zjeżdżalnia o długości 47 metrów stanowi doskonałą atrakcję dla osób od 7 roku życia. Delikatny i przyjemny zjazd zapewni wyjątkowe wrażenia zarówno młodszym jak i nieco starszym dzieciom.

WAŻNE: Zjeżdżalnia przeznaczona dla osób od 7 roku życia.

WWW: http://www.parkwodny.com.pl/

Views: 15

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl