Parrot Jumping Race Drone JETT – Recenzja Test Opinia PL

Recenzja minidrona Jumping Race Drone w wersji kolorystycznej JETT firmy Parrot, który jeździ, skacze, nagrywa wideo, robi zdjęcia, do tego jest zdalnym zestawem słuchawkowym. Sterowanie jest bajecznie proste przez smartfona lub tableta.

Bardzo fajny gadżet na prezent dla chłopaka, warto kupić dodatkową jedna lub dwie baterie.

W zestawie znajdziemy minidrona Jumping Race Drone JETT, baterię, kabel usb/microUSB, nalepki, instrukcję. Zobaczcie unboxing:

 

Tego typu gadżet, to nie tylko zabawka, ale co najciekawsze praktyczny sprzęt, który nie tylko jeździ, ale i skacze, a w dodatku posiada wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu wystarczy, że do naszego smartfona lub tableta podłączymy zestaw słuchawkowy i zdalnie możemy podjechać dronem do innej osoby, powiedzieć coś do zestawu słuchawkowego i dron to przekaże, tak samo zbierze dźwięk, czyli możemy traktować go jak walkie talkie.

W powyższej recenzji widać, że jest to produkt bardzo wytrzymały i nowoczesny.

Wbudowana kamerka umożliwia nagranie sekwencji wideo, co jest kolejnym dodatkiem do tego produktu, podnoszącym funkcjonalność.

Poniżej kilka fotek bezpośrednio z minidrona Parrot Jumping Race Drone JETT:

Świetną funkcjonalnością jest sterowanie za pomocą akcelerometru w naszym smartfonie lub tablecie, jednak do sprawnego sterowania przydatnym jest płaska powierzchnia, wtedy skręcanie będzie precyzyjne.

No to jedziemy 🙂 – produkt godny polecenia, szczególnie dla chłopaków.

Galeria zdjęć ForumWiedzy:

DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

• YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Views: 9

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl