Podstawy Komputera odc.3 – Co to jest PULPIT i z czego się składa?

Pulpit jest to podstawowy obszar roboczy, na którym zobaczymy ikony, skróty, pasek narzędzi, przycisk start i inne elementy pulpitu. [wp_ad_camp_1]

 

Pulpit w systemie Windows jest bardzo ważnym miejscem, bo od niego startujemy z pracą w komputerze. Tu uruchamiamy różne aplikacje i tu także możemy wstawić zdjęcie bliskiej nam osoby, by to zdjęcie było tłem pulpitu.

To jest poradnik stricte dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z komputerem, np. seniorów lub osób nigdy nie korzystających z komputerów. W sposób prosty i zrozumiały będę przekazywał podstawy, które by zostały przyjęte i zrozumiane muszą być w odpowiedni sposób pokazane, spokojny.

W kolejnych poradnika będzie coraz ciekawiej, jednak jeśli jeszcze nie widziałeś poprzednich odcinków, zapraszam do ich zobaczenia.

Zapraszam do subskrypcji kanału ForumWiedzy.pl, dzięki czemu będziesz na bieżąco z ciekawymi filmami.

 

[wp_ad_camp_1]

 

DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

• YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy.pl w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl