Poradnik: Jak stworzyć kopię zapasową OBRAZ systemu Windows 7 BACKUP

W tym filmie pokazuję instrukcję / poradnik KROK PO KROKU jak wykonać kopię zapasową (obraz, backup) partycji systemowej lub całego dysku, tak by w razie awarii komputera móc samodzielnie przywrócić komputer do stanu z przed awarii.

Poradnik: Jak stworzyć kopię zapasową OBRAZ systemu Windows 7 BACKUP

Program EaseUS Todo Backup Free jest bezpłatny dla użytku domowego, ma polskie menu, działa szybko i sprawnie, jest godnym następcą popularnego programu GHOST. Zalecam tworzyć kopię zapasową partycji na zewnętrznym dysku USB, w przypadku awarii dysku twardego, wsadzając nowy dysk przywrócimy szybko komputer do stanu z przed awarii dysku 🙂

W programie tworzymy pendrive USB lub płytę CD DVD, za pomocą których uruchamiamy komputer, gdy Windows się uszkodzi. W filmie pokazuję także, jak skonfigurować BIOS w komputerze, by uruchomić komputer z pendrive.

Polecam każdemu tworzyć backup swojego komputera, na wszelki wypadek.

Polecajcie i udostępniajcie ten film wszystkim swoim znajomym, na tablicach facebook, twitter, na forach, tak by znajomi też się zabezpieczali i oszczędzali pieniądze, gdy nastąpi problem z Windowsem. Film wykonałem specjalnie dla Was, byście mogli zaoszczędzić pieniądze, w razie awarii systemu Windows. POLECAM! Tylko twardziele nie robią backupów, ale gdy padnie system to płaczą jak dzieci 🙂

Zobaczcie cały film, skomentujcie, polubcie i subskrybujcie mój kanał, gdzie dla Was tworzę praktyczne poradniki, jak zaoszczędzić pieniądze. Mam nadzieję, że wszyscy skorzystacie, bo nie warto się nie zabezpieczać, a tu macie na tacy mój poradnik KROK PO KROKU, nawet kompletny laik sobie poradzi, bez pomocy informatyka.

Poradnik: Jak stworzyć kopię zapasową OBRAZ systemu Windows 7 BACKUP
Poradnik: Jak stworzyć kopię zapasową OBRAZ systemu Windows 7 BACKUP

Pozdrawiam
Bogdan

Odsłony: 5

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl