PORADNIK: MOVIE MAKER – EDYTOR WIDEO – Tworzenie Filmów i Edycja

PORADNIK: MOVIE MAKER – EDYTOR WIDEO – Tworzenie Filmów i Edycja

Zastanawiasz się jak szybko, samodzielnie i bez problemu zrobić swój własny film z wakacji lub intro firmy, albo po prostu edytować swój film z aparatu lub telefonu dodając tekst, zdjęcia, obracając cały film, dodając efekty, zmniejszając rozdzielczość itp? To nie zastanawiaj się dłużej, tylko zobacz mój nowy poradnik, a przestaniesz myśleć i zaczniesz realizować to, o czym myślisz, legalnie i bezpłatnie na swoim komputerku z Windows. Nawet kompletny LAIK sobie poradzi!

Tu sobie pobierz bezpłatnie program, jeśli jeszcze go nie masz: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-live/movie-maker

Zastanawiasz się jak zrobić filmik reklamowy swojej firmy, tzw. INTRO, jak stworzyć prezentację z Wakacji i taki film potem wykorzystać np. nagrywając na płytę, na pendrive lub wrzucając do serwisu YouTube w rozdzielczości nawet FULL HD 1080p i to wszystko legalnie i bezpłatnie na swoim komputerze z Windows?

No to już nie główkuj, tylko looknij mój kolejny poradnik, krok po kroku, dla laika, a bez problemu sobie poradzisz i będziesz korzystać już zawsze! :). Ja korzystam często, bo jest legalny i bezpłatny :), no i w języku Polskim.

Zapraszam na krótki film instruktażowy, po obejrzeniu skomentuj, polub film i subskrybuj mój kanał na YouTube z poradnikami różnego typu, które po prostu się przydają w codziennym życiu.

Pozdrawiam i miłego oglądania :), w razie pytań piszcie pytania pod filmem na youtube.

 

Odsłony: 16

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl