Poradniki Komputerowe – Zrób To Sam – Lista Filmów od ForumWiedzy.pl

1. ODCINEK 1: Zapowiedź nowej serii poradników komputerowych specjalnie dla Was, czyli użytkowników komputerów stacjonarnych i mobilnych. Zapraszam Was wszystkich do subskrypcji mojego kanału z poradnikami, komentowania i pozostawiania łapek w górę oraz udostępniania filmów dalej, dzięki czemu kanał szybciej będzie się rozwijał, poradników będzie więcej, a na kanale będą pojawiać się konkursy z nagrodami 🙂

2. ODCINEK 2: Zanim zaczniemy grzebać przy komputerze, musimy wiedzieć jak go otworzyć, jak rozpoznać wszystkie części i jak z nim “gadać” 🙂

3. ODCINEK 3: Czas na wyczyszczenie wnętrza komputera z kurzu, by móc zabrać się za wymianę pasty termoprzewodzącej i ew. wymianę części komputerowych.

4. ODCINEK 4: Jeśli przeszedłeś/aś pierwsze 3 poradniki, to już jesteś gotowy/a na wymianę PASTY TERMOPRZEWODZĄCEJ na procesorze, dzięki czemu uzyskasz spory spadek temperatury na procesorze podczas pracy, zmniejszysz hałas wentylatora, ponieważ zacznie wolniej pracować i ogólnie komputer będzie bardziej energooszczędny.

5. Aktualizacja BIOS UEFI na przykładzie laptopa MSI GE72, odcinek 5

6. Jak zainstalować Windows 10 64 bit, odcinek 6

7. Jak zainstalować Windows 7 32 bit, odcinek 7

Kolejne poradniki niebawem, komentujcie na kanale pod filmami, jakie poradniki byście chcieli i oczywiście subskrybujcie kanał.

Visits: 12

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl