Program Partnerski Ceneo.pl – Jak Zarabiać w Internecie

Jak zarabiać na Ceneo.pl ? Przeczytaj artykuł i będziesz wszystko wiedział o Programie Partnerskim CENEO.

Witajcie, prawdopodobnie macie kanał lub stronę WWW, bloga, stronę na Facebooku i szukacie dodatkowych źródeł zarobkowania, no bo jak coś rozwijać bez pieniędzy, po prostu ciężko. ceneo program partnerskiPodsuwam Wam pomysł, który mi podsunął kolega i zachęcam Was do zarejestrowania się tutaj, roboty na 2 minuty, dodać kreację do jakiegoś produktu, który opisujecie, filmy tworzycie i jest dostępny na Ceneo.pl i stworzyć link, który wstawiacie w opisie filmu, artykułu, dzięki czemu Wasi odbiorcy szybciej trafią do aktualnej ceny produktu, zatem i Wy skorzystacie kilka groszy na klikach, ale i odbiorcy Wasi, bo dostaną od razu linka do gotowego produktu.

Jak zacząć:

  1. KLIKASZ W LINK z mojego polecenia: https://partnerzy.ceneo.pl/Account/Register?referrer=11928 i zaczynasz zarabiać 🙂 – POWODZENIA!
  2. Wypełniasz wszystkie pola, bardzo proste, wybierasz czy jesteś osobą prywatną czy firmą i spisujesz zabezpieczenie przeciw botom noCaptcha i na końcu naciskasz „Zarejestruj się”program partnerski ceneo.pl 1
  3. Gotowe, tak wygląda panel, to jest mój, założyłem kilka dni temu i już 2 zł :), uzupełniasz po lewej stronie „Dane do przelewu”, tzn. przesyłasz potrzebne dokumenty w skanie do Ceneo.pl, by uzyskane pieniążki mogły trafić na Twoje konto, minimum 100 zł.program partnerski ceneo.pl 2
  4. Teraz klikasz „Nowa kreacja” po lewej stronie w menu i tworzysz pierwszą kreację, dzięki kilku kliknięciom wyszukujesz dany produkt i tworzysz linka, z którym robisz co chcesz, np. dajesz w opisie pod filmem. Nowa kreacja może być linkiem tekstowym, ale także bannerem reklamowym, rotatorem lub wyszukiwarką wg Twoich preferencji, do każdej kreacji tworzysz osobny link lub kod do wklejenia na stronie.program partnerski ceneo.pl Nowa Kreacja
  5. Przykładowo klikamy w link tekstowy i tworzymy nową kreację, zobacz poniżej. Generowanie linku, to 20 sekund, wyszukaj produkt, kliknij generuj link i gotowe, link wstawiasz gdzie potrzeba. A potem codziennie obserwujesz wzrost dochodów u góry w panelu. Na początku nie wygląda to emocjonująco, ale… wszystko zależy od Ciebie, kreatywności, pracy.
   program partnerski ceneo.pl 4
  6. I teraz jeszcze jedna ważna rzecz, zanim wstawisz gdzieś link, najpierw musisz stworzyć odwołanie do swoich źródeł, gdzie można udostępniać, popatrz, jak wygląda to u mnie, wystarczy kliknąć w lewym menu „Twoje strony” i dodać, by liczyło Ci zarobki z tych mediów, nie wszystkie media są obsługiwane! Pamiętaj, że Ceneo.pl służy zawsze pomocą swoim partnerom, którą sprawdziłem i działa świetnie i szybko.
   program partnerski ceneo.pl Twoje Strony
  7. Jeżeli artykuł i podzielenie się tą wiedzą z Tobą okazało się przydatne, bo jak może być inaczej, skomentuj artykuł i skorzystaj z linka polecającego u góry.
   Kliknij by sprawdzić, jak działa przykładowy link z nowej kreacji – TUTAJ http://www.ceneo.pl/43223879 i zobacz, jak widzi to potem Twój widz, przykład z Samsung Galaxy S7, jak powyżej.program partnerski ceneo.pl link do oferty
  8. Można tworzyć także między innymi banery na strony o różnych rozmiarach, przykładowy baner utworzony, wygląda tak:
   TU UTWORZONY KOD html w nowej kreacji:<a href=”http://www.ceneo.pl/Telefony_komorkowe?utm_source=PP&utm_medium=Swieta&utm_campaign=CPC#pid=11928&crid=78188&cid=15109″ rel=”nofollow” target=”_blank”><img src=”http://image2.ceneo.pl/data/banners/banner_1614.jpg”></img></a>program partnerski ceneo.pl banner reklamowyWystarczy go wkleić w treści strony, odpowiedniego dodatku lub w trybie tekstowym WordPressa, gdzie potrzeba i banner gotowy :), przykładowo baner z powyższego kodu html.

A tak wygląda przykładowa kreacja, baner tekstowy dla Produktu SONY VEGAS PRO 13, który kieruje klienta do oferty, a partnerowi nabija grosiki, uczciwe podejście, konkret rozliczenie:

http://www.ceneo.pl/30688716#crid=78236&pid=11928

Mam nadzieję, że mój poradnik przydał się Tobie i już założyłeś konto partnerskie, to tylko kilka klików, wszystko jest INTUICYJNE, nie trzeba mieć tu żadnej super wiedzy, po prostu klikasz myszką i tworzysz kreacje lub dodatkowo bierzesz udział w różnych ciekawych akcjach.

Dobra koniec gadania, klikaj i zakładaj konto partnerskie i zarabiaj!
https://partnerzy.ceneo.pl/Account/Register?referrer=11928

Aktualizacja: Dziś mamy 19.07.2016 r. i tak wygląda mój zarobek ze współpracy na dzień dzisiejszy :):

ceneo zarobki z partnerstwa

Aktualizacja: Dziś mamy 25.08.2016 r. i tak wygląda mój zarobek ze współpracy na dzień dzisiejszy:):

Ceneo Program Partnerski Zarobki ForumWiedzy.plAktualizacja: Dziś mamy 01.09.2016 r. i tak wygląda mój zarobek ze współpracy na dzień dzisiejszy:

Ceneo Program Partnerski 1 września 2016

Aktualizacja: Dziś mamy 19.09.2016 r. i tak wygląda mój zarobek ze współpracy na dzień dzisiejszy:

Program Partnerski Ceneo

Aktualizacja: Dziś mamy 19.09.2017 r. (rozpocząłem 16 lipca 2016) i tak wygląda dotychczasowy mój zarobek ze współpracy z Ceneo, przy programie partnerskim Ceneo. Ponad 900 zł uzbierane, poczekam do 1000 zł i przeleję oraz rozliczę z fiskusem dochód. A zaznaczę, że bardzo mało działam w tym zakresie, by zarabiać. Gdybym poświęcił więcej czasu, jak inni YouTuberzy, byłoby pewnie w tysiącach :).

Aktualizacja: Dziś mamy 29.10.2017 r., pierwszy tysiąc już jest 🙂

Jak widać, warto nawiązać współpracę z tym operatorem, bo jest to czysta przyjemność dla obydwu stron. Jakość, konkret i zero cudowania.

Aktualizacja: dziś mamy 25 czerwca 2018 i od początku roku zrobiłem 1000 zł ;), specjalnie się nie przemęczając, raz na jakiś czas tworząc link afiliacyjny, do sprowadzonych przedmiotów, które testuje.

Tak więc wracaj do punktu 1, klikaj w link i się rejestruj, to nic nie kosztuje!!! Powodzenia 🙂

Pozdrawiam!

DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

• YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Posted by Bogdan Ligęza

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl