Przegub Wewnętrzny, Zewnętrzny, Półoś, Osłona Przegubu

Manual krok po kroku w formie filmu wideo, tak jak obiecałem Wam, jak wymienić przegub wewnętrzny, zewnętrzny, osłony przegubów, opaski metalowe osłon, półoś itp. Mam nadzieję, że wielu z Was mój film pomoże.

W tym filmie dowiesz się jak samodzielnie wymontować wszystkie te części i samodzielnie wymienić. Zapraszam do oglądania mojego najdłuższego poradnika wideo specjalnie dla Was, tak by każdy z Was mógł samodzielnie dokonać napraw i zaoszczędzić sporo pieniążków.

Film przedstawia krok po kroku całą naprawę, laik sobie poradziłby z wymianą przegubu, osłony przegubu, czy też końcówką drążka kierowniczego.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału. W tym filmie dowiesz się jak samodzielnie wymontować wszystkie te części i samodzielnie wymienić. Zapraszam do oglądania.

Tutaj macie pełny artykuł krok po kroku opisany film:

http://www.forumwiedzy.pl/wymiana-przegubu-polosi-oslony-opel-astra-g-manual-aparts-pl/

Odsłony: 213

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl