Jak przekierować porty w routerze aby podglądać obraz z rejestratora? Kamera IP

Zobacz, jak krok po kroku przekierować porty w routerze i na co zwrócić uwagę, by móc przez Internet z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą przeglądarki Internet Explorer lub aplikacji do kamer IP, podłączyć się do kamer IP i móc z nich korzystać.

Przekierowanie portów jest bardzo ważne, a także zewnętrzny stały publiczny adres IP od operatora naszej sieci internetowej.
Jeżeli będziemy mieli zmienny adres IP, będziemy mieli różne problemy, będzie trzeba konfigurować DDNS, co też może być dodatkowo płatne i niewygodne.

Po przekierowaniu portów, będziesz mógł dostać się do kamery z przeglądarki, wpisując adres:
http://ADRES-IP:PORT , np. http://123.123.123.132:8881

Subskrybuj kanał. Polub film. Skomentuj film. Udostępnij dalej ten film w mediach społecznościowych lub na forach, by inni też mogli skorzystać.

Jeżeli masz jakieś pytanie, wątpliwość, napisz w komentarzu pod filmem, postaram się odpowiedzieć, gdy tylko będę miał możliwość.

Visits: 138

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl