Regeneracja Reflektorów Zrób To Sam – zestaw CAREX 77 zł VW Passat B5 | ForumWiedzy.pl

Zobacz, jak samodzielnie, bez demontażu reflektorów, tanio i skutecznie (trwały efekt na lata) odnowić reflektory samochodowe za pomocą zestawu CAREX do renowacji reflektorów za ok 77 zł.

 

https://www.youtube.com/watch?v=mA6WnPZ8lrc

Zestaw CAREX kupicie u naszego partnera www.APARTS.pl – z kodem rabatowym AUTOFAN lub FORUMWIEDZY dodatkowo zyskasz:
https://aparts.pl/partscatalogue/malpl-amt-amtra,11-MALPL~2AMT-FAMT-0-0-MALPL~2AMT.aspx

Mam nadzieję, że mój film Ci się spodobał, jest celowo dłuższy, ale szczegółowy i dokładny, przedstawiłem wszystkie kroki, w skrócony sposób, tak by każdy sobie poradził samodzielnie i wyciągnął odpowiednie wnioski.

Każdy sobie poradzi z uzyskaniem bardzo dobrego efektu, jedyne o co zadbaj w szczególności, to zabezpieczenie karoserii przy reflektorze i okrycie całego samochodu folią. Stań z dala od innych samochodów i ścian budynków, bo podczas polerowania możesz pochlapać te obiekty, a szkoda potem tracić czas na dodatkowe mycia, stąd wybierz odpowiednie miejsce i dokładnie zabezpiecz wszystko, a reszta to krok po kroku robota, do efektu rewelacyjnego 🙂

Praca z tym zestawem była czystą przyjemnością. Jasna i dokładna instrukcja po polsku, wszystkie elementy po 2 sztuki, tak boy na dwa reflektory starczyło materiału.

Efekt na filmie mógłby był jeszcze lepszy, gdybym wypolerował dodatkowo raz lub dwa reflektor, ale chciałem pokazać efekt po 2 krotnym polerowaniu, z czego drugie, to te z lżejszym dociskiem i szybszymi obrotami.

Zalecanym jest raz na pół roku reflektor umyć alkoholem, np. alkoholem izopropylowym IPA dokładnie i ponownie nawoskować i po 20 minutach wypolerować, celem zabezpieczenia powierzchni reflektora.

Jeśli masz pytania, zapraszam do komentowania i do zobaczenia, w kolejnym poradniku 🙂

Jeżeli film Ci się spodobał, polub film, subskrybuj kanał, skomentuj i udostępnij dalej.

—–Info—–
Drogi Widzu! Zapraszam Ciebie do subskrypcji (czerwony przycisk) mojego kanału ForumWiedzy.pl na YouTube, dzięki czemu nie ominie Ciebie żaden ciekawy film (Recenzja, Test, Poradnik, Informacja). Filmy są tworzone na potrzeby widzów i często wynikają z ich bezpośrednich próśb, stąd też jeśli uznasz, że chcesz zgłębić temat w danej tematyce, zaproponuj film, jaki powinien powstać, czego dotyczyć, jaki konkretnie wątek Ciebie interesuje, a być może specjalnie dla Ciebie taki film na kanale powstanie.

Znajdziesz ForumWiedzy.pl (kliknij) na:

• YouTube: http://www.youtube.com/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy.pl w mediach społecznościowych i bądź z nami na bieżąco!

Views: 27

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl