Rozładowany akumulator samochodowy? Problem z rozruchem silnika? Poradnik dla laika, co zrobić.

Rozładowany akumulator samochodowy… Co zrobić?

Poradnik ogólny dla kierowcy (laika), który nie zna się na elektryce, naprawach, a zauważa problem z rozruchem silnika w swoim samochodzie lub też inne anomalie, jak nie działający system START STOP w nowoczesnych samochodach.

W filmie omawiam różne problemy, jakie mogą występować w związku z rozładowanym lub zużytym akumulatorem.
Dodatkowo przekazuję rady dedykowane laikom w tematyce napraw samochodów, tak by szybko i sprawnie oraz bezpiecznie rozwiązali swoje problemy bez straty czasu, pieniędzy i nerwów!

Mam nadzieję, że mój poradnik Wam się przyda.

Jeśli ktoś z Was ma ochotę uzupełnić moje rady, dodać ciekawe informacje lub też polecić jakiś swój ulubiony serwis, sklep z akumulatorami, to zapraszam do komentowania.

PAMIĘTAJ, na zawsze zapoznać się z instrukcją obsługi swojego pojazdu i stosować się do zawartych w niej zaleceń, szczególnie gdy samochód jest na gwarancji producenta!
Podczas gwarancji musisz korzystać z usług ASO, czyli autoryzowanego serwisu obsługi producenta, by nie stracić gwarancji na samochód.

#akumulator #problem #poradnik #kierowca #auto #samochod #samochód #awaria #rozruch #informacja #forumwiedzy #maxgear #varta #battery #bateria #car #bosch #centra #naprawa #napięcie #silnik #jaktozrobić #tester #multimetr #howto #aso #serwis #zima #jesień #jesień2021 #winter #autumn #bogdan #opornica #tester #multimetr #miernik #elektryka #elektronika #pomiar #pomiaryelektryczne

Odsłony: 14

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl