Samsung DEX na Smart TV – Android na telewizorze przez Wi-Fi Miracast – Samsung Galaxy S20 – TEST

Jeżeli nie jesteśmy zbyt wymagającymi użytkownikami komputera, to Samsung DeX może zastąpić nam komputer PC z systemem Windows. Spora ilość aplikacji na Androida jest dostępna w Samsung DeX.
Przewodowa wersja przez HDMI jest najwydajniejsza, bo nie ma opóźnień, ale bezprzewodowa także daje spore możliwości, szczególnie, gdy akceptujemy minimalne opóźnienia wyświetlania.

Nasz smartfon teraz na kilka sposobów dzięki DeX może być naszym komputerem, który udostępnia system DeX bezprzewodowo, przewodowo do telewizora i przewodowo do komputera PC z Windows.

W tym filmie prezentuję najnowszą funkcjonalność bezprzewodowego Samsung DeX, jaki wraz z nakładką One UI 2.5 pojawił się w Samsung Galaxy S20 Plus 5G i innych wersjach.

Co myślisz o Samsung DeX bezprzewodowym na telewizor?

#Samsung #OneUI25 #DeX #Galaxy20 #Android #Oprogramowanie #Aktualizacja #test #miracast #LG

Odsłony: 72

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl