Samsung Galaxy S10 aparaty fotograficzne

W smartfonie Samsung Galaxy S10 Plus mają być z tyłu urządzenia aż 3 obiektywy aparatu, czy tak będzie na pewno, dowiemy się na targach MWC 2019 w lutym.

Zapewne będziemy mieli aparat szerokokątny, teleobiektyw i z 2x optycznym przybliżeniem. Można spekulować, że parametry co do mega pikseli będą podobne do poprzedników, czyli 12MP, a światło w granicach f/1.5-2.4, jednak będziemy mogli uznać to za pewne dopiero po premierze smartfona.

Pewne jest, że w aparacie będzie, przynajmniej tym głównym, optyczna stabilizacja obrazu, czyli O.I.S. Będzie także autofocus oparty o detekcję fazy PDAF.

Wideofilmowanie będzie dostępne w rozdzielczości UHD w aż 60 klatkach na sekundę z tylnego aparatu.

Do dyspozycji użytkownika oczywiście będzie wydajny LED do podświetlenia ujęć zdjęć i filmów.

Jeżeli chodzi o przednie aparaty selfie, tutaj raczej spodziewać możemy się rozdzielczości 8MP, światła f/1.7 w szerokim kącie obiektywu i autofocusu. Jak będzie pracować i jakie będzie miał parametry drugi aparat zobaczymy, niewątpliwie dobrym rozwiązaniem byłoby tu z przodu podświetlenie LED, lecz jednak producent pewnie zostawi opcję z doświetleniem poprzez rozbłysk białym ekranem smartfona, jak to było w poprzednich modelach.

Samsung w modelach Samsung Galaxy S10 i S10 Lite zastosuje zapewne po dwa aparaty z tyłu, ale to się jeszcze okaże.

Tu znajdziesz prawdopodobną specyfikację smartfona Samsung Galaxy S10 Plus:
https://www.forumwiedzy.pl/samsung-galaxy-s10-plus-specyfikacja-dane-techniczne/

Odsłony: 0

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl