Samsung Galaxy S10 Plus cena

Cena najnowszego flagowca Samsung Galaxy S10 Plus będzie zapewne wysoka i w zależności od wyboru wielkości pamięci wewnętrznej, a będą 3 rodzaje, 128 GB, 512 GB i 1 TB, a także czy będzie to model z DUAL SIM, cena może wahać się od 3500 zł do ponad 5000 zł.

Jako najnowsze urządzenia z serii S od Samsunga, będą to po prostu urządzenia drogie i nie ma się co czarować, ale jestem przekonany, że sporo ludzi oczekuje na ich prezentację na MWC 2019 w Barcelonie.

Sam także zastanawiam się nad zakupem modelu najmocniejszego z plusem, ale to jeszcze kwestia rozważań.

Warto od razu podczas zakupu pomyśleć o zakupie dedykowanego etui, by zabezpieczyć smartfon od nowości, bo jego upadek i uszkodzenie może być niezwykle bolesne dla naszego portfela :).

Tu znajdziesz prawdopodobną specyfikację smartfona Samsung Galaxy S10 Plus:
https://www.forumwiedzy.pl/samsung-galaxy-s10-plus-specyfikacja-dane-techniczne/

Odsłony: 0

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl