Samsung Galaxy S10 Plus procesor CPU GPU RAM

Zależnie od rynku, Samsung Galaxy S10 Plus będzie dostępny z dwoma różnymi procesorami Exynos 9820 Octa (8 nm) na rynek Europejski i Qualcomm SDM855 Snapdragon 855 (7 nm) na rynek USA/Chiny.

Procesory CPU te będą charakteryzować się ogromną mocą obliczeniową, która zaspokoi najbardziej wymagających graczy czy osoby oczekujące błyskawicznego działania aplikacji biznesowych, co będzie szczególnie ważne, gdy dodatkowo wykorzystamy moduł Samsung DeX w połączeniu z monitorem lub telewizorem, zewnętrzną myszką i klawiaturą, tworząc z naszego smartfona komputer wysokowydajny.

Warto zwrócić uwagę, że układy graficzne GPU w zależności od rynku, także będą dwa. Dla Stanów, Chin będzie to Adreno 640, a dla Europy Mali-G76 MP12.

W Polsce będziemy mieli Exynosa w wariancie międzynarodowym SM-G975F. Pamięć RAM będzie w 3 różnych wielkościach dostępna dla klienta, tj. 6GB, 8GB i 12GB. Pamięć wewnętrzna będzie dostępna w wielkościach 128GB, 512GB i 1TB.

Szykuje nam się prawdziwy potwór wydajności, który już jest w kręgu moich zainteresowań :).

Odsłony: 0

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl