Samsung Galaxy Tab S4 (10.5″, LTE) tablet ze sporymi możliwościami

Na rynku jest dostępny ciekawy tablet Samsung Galaxy Tab S4 z panoramicznym wyświetlaczem sAMOLED 10,5″ z wąśkimi ramkami, ale także z trybem DeX i rysikiem S-Pen. Pamięci wewnętrznej mamy aż 64GB, co powinno wystarczyć wymagającym użytkownikom.

Sprawdź aktualną cenę: https://goo.gl/bVEZTK

Tablet można wykorzystywać w domu, jak i poza nim, tak więc rozrywka i produktywność jest jego motywem przewodnim. Warto zwrócić uwagę, że o bogatsze brzmienie audio dba DOLBY ATMOS, a cztery głośniki dostrojone przez AKG gwarantują doskonałe brzmienie.

Samsung Galaxy Tab S4 jest pierwszym tabletem z systemem Samsung DeX, który umożliwia podłączenie go do monitora lub telewizora, albo projektora za pomocą adaptera HDMI [rekomendowane akcesoria dla Galaxy Tab S4: Adapter Multi Port (EE-P5000B), adapter HDMI (EE-HG950), kabel DeX (EE-I3100)], a to umożliwia wykorzystanie sprzętu do kilku zadań jednocześnie, np. przeglądanie plików Excel, poczty, przeglądarki internetowej i innych aplikacji. Zwiększyć można produktywność, gdy dodatkowo podłączysz mysz i klawiaturę zewnętrzną kompatybilną z systemem Android.

Jeżeli chcesz, możesz wykorzystywać swój tablet podłączony do TV jako tablet graficzny, np. rysując jakieś obrazki w odpowiedniej aplikacji.

W tablecie Samsung Galaxy Tab S4 jest też usługa Screen-Off Memo, która za pomocą rysika S Pen umożliwia zapisywanie krótkich notatek, nawet jeśli ekran jest wygaszony. Końcówka rysika jest bardzo precyzyjna, 0,7-milimetrowa, a to zapewni dokładne i ciche pisanie oraz rysowanie.

Galaxy Tab S4 posiada LTE z prędkością do 1 Gbps, 64 GB pamięci wewnętrznej, możliwość podłączenia karty pamięci MicroSD do 400GB. Procesor 8 rdzeniowy Octa-Core 2.35GHz Quad + 1.9GHz Quad oraz 4GB pamięci operacyjnej RAM. Jednym słowem Galaxy Tab S4 jest wydajnym tabletem z wielkimi możliwościami do rozrywki i pracy.

Minimalizacja ramek umożliwiła w Galaxy Tab S4 wyposażenie tabletu w 10,5 calowy wyświetlacz o proporcji 16:10. Ekran w technologi sAMOLED zapewnia bardzo dobre wrażenia z oglądania treści takich jak gry, filmy, zdjęcia pod każdym kątem.

Galaxy Tab S4 jest wyposażony w baterię o pojemności 7300 mAh, co według zapewnień producenta zapewnia 16 godzin odtwarzania wideo, a naładowanie akumulatora do pełna, dzięki szybkiemu ładowaniu ma trwać tylko 200 minut.

Galaxy tab możesz odblokować za pomocą skanu twarzy lub tęczówek, czyli biometrycznego zabezpieczenia logowania do Galaxy Tab S4. Dodatkowo w Galaxy Tab S4 mamy ochronę prywatnych plików i aplikacji w postaci Bezpiecznego folderu, który szyfruje dane bezpiecznymi algorytmami klasy militarnej i wykorzystujący uwierzytelnienie biometryczne.

Specyfikacja Samsung Galaxy Tab S4:

Strona producenta:

https://www.samsung.com/pl/tablets/galaxy-tabs4-t835/SM-T835NZAAXEO/

Odsłony: 2

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl