Samsung Gear 360 – Kamera Sportowa – #CzyWarto #2 – TEST

Szczegółowy test kamery Samsung Gear 360, po zobaczeniu którego, będziesz wiedział dosłownie wszystko na temat tego innowacyjnego produktu #Gear360.


Kamera Sportowa Samsung #Gear360 to profesjonalny sprzęt, który posiada dwa mikrofony, kilka trybów nagrywania, w tym #TimeLapse #VideoLooping, a także funkcja nagrywania dowolną z dwóch kamer, obydwoma naraz #DualLens, funkcja foto oraz kilka rozdzielczości nagrywania filmów. Obsługa urządzenia jest możliwa z poziomu urządzenia oraz smartfona (#GalaxyS6, #GalaxyS7 i kilka innych).

Zobaczcie szczegółowy test, a na temat kamery i jej konfiguracji będziecie wiedzieć wszystko. Poniżej dodatkowo możecie zobaczyć różne szczegółowe testy.

Możliwość skorzystania z jednej z dwóch kamer, przedniej, tylnej lub obydwu daje nieograniczone możliwości nagrywania filmów, tworzenia zdjęć panoramicznych oraz udostępniania materiału publicznie w różnych serwisach, np. YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=cpyG_4t5Orc

Urządzenie pracuje bezprzewodowo i sterować możemy nim zdalnie ze smartfona np. Samsung Galaxy S7 lub S6 i kilku innych.

Przykładowe zdjęcia (Sample) i filmy panoramiczne testowe wykonane kamerą Samsung Gear 360 poniżej (wpis będzie aktualizowany o dodatkowe własne zdjęcia i filmy):

Film testowy z recenzji. Widać tutaj jak pracuje kamera Samsung #Gear360 przy mocnym ale sztucznym oświetleniu.

Film pokazujący tryb nagrywania filmów TIME LAPSE w #Gear360, czyli mocno przyspieszony materiał, przydatne do nagrywania wolno poruszających się przedmiotów, np. chmury na niebie.

Film testowy pokazujący, jak szerokokątne nagranie jest wykonywane z jednej dowolnie wybranej kamery, jest naprawdę bardzo dobrze. Zwrócić należy szczególną uwagę, że #Gear360 pracuje w bardzo kiepskich warunkach, pochmurnie i ogólnie brzydko, a daje sobie dobrze radę, super sprzęt.

Film pokazujący, jak kamera Samsung #Gear360 nagrywa w kompletnej ciemności i  lekkim świetle, jasność obiektywu to F2.0.

Film pokazujący nagranie testowe w trybie VIDEO LOOPING, czyli nagrywania filmów 1 minutowych na karcie pamięci, dzięki czemu mamy dużo małych plików, które szybko możemy przerzucić i nimi zarządzać z poziomu smartfona, z drugiej strony bezpieczniej nagrywać dużo nagrań osobnych, niż jedno dużo, bo w przypadku uszkodzenia sprzętu, żadnego nagrania nie będzie, a tu będzie na karcie przynajmniej to, co zostało już zapisane.

Film pokazuje nagranie w trybie 60 klatek na sekundę przy rozdzielczości 2560×1280 pikseli, szczególnie przydatny tryb dla nagrań ekstremalnych, sportowych itp., gdzie wycięcie klatki i szczegółowość szybkich scen jest bardzo istotna.

 

Zdjęcia można wykonywać podczas dowolnych imprez, bez poruszeń z dwóch kamer jednocześnie tworząc jedno zdjęcie, bez oczekiwania na wykonanie panoramy ruszając aparatem czy telefonem w specjalnym trybie.

SAMSUNG GEAR 360

Można wykonywać panoramiczne zdjęcia obiektów, mieszkań, pokojów i innych, za jednym kliknięciem.

Samsung Gear360 Przykładowe Zdjęcie Panoramiczne

 

Na pytanie, czy warto kupić ten sprzęt w cenie około 1300 zł, (sprawdź aktualną cenę TUTAJ), musisz odpowiedzieć sobie sam, według swoich preferencji i potrzeb, dla mnie urządzenie warte jest tej ceny i warto kupić, jeśli oczywiście jest taka potrzeba.

 

 

DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

• YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy.pl w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Posted by Bogdan Ligęza

Entuzjasta nowoczesnych technologii. Redaktor ForumWiedzy.pl oraz prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube.

Website: https://www.forumwiedzy.pl