Samsung Gear Fit2 – Zegarek Sportowy z GPS – #CzyWarto #4 – TEST

Zobacz test zegarka sportowego z GPS, którego bateria wystarczy nawet na 4 dni pracy, a wąski ekran w sposób niestandardowy prezentuje informacje odnośnie kroków, pulsu, przebytego dystansu i innych.[wp_ad_camp_1]

 

https://www.youtube.com/watch?v=xbwS1P6lrn8

Zegarek Samsung Gear Fit2 posiada własną pamięć na kilkaset utworów, które możemy podczas biegania lub uprawiania innego sportu odsłuchiwać w słuchawkach bluetooth, które warto dokupić do tego zegarka.

Zegarek możemy używać całkowicie samodzielnie bez smartfona podczas treningów, ponieważ nie potrzebuje komunikacji ze smartfonem, by odczytać pozycję na Ziemi by móc liczyć przebyty dystans, wysokość itp. To jest spora zaleta tego smartfona względem Gear S2.

Zobaczcie szczegółowy test, który przyda się wszystkim tym aktywnym ludziom, którzy myślą o wykorzystaniu go podczas swoich treningów.

Nie zauważyłem aplikacji ENDOMONDO, by wspierała już ten zegarek, ale skoro wspiera pierwszą wersję Gear FIT, to pewnie niebawem i dla tego modelu aplikacja się pojawi, dzięki czemu zegarek będzie jeszcze bardziej przyjazny użytkownikom, którzy korzystają z platformy ENDOMONDO.

Na chwilę obecną należy zaspokoić się samsungowym S-Healt, który sprawdza się świetnie.

Cena około 700 zł, (sprawdź aktualną cenę: https://goo.gl/l3ULBs ), wydaje się być uczciwa, jednak nie jest to produkt dla wszystkich, głównie dla aktywnych ludzi.

Kupno tego zegarka, jako zegarka na rękę jest słabym rozwiązaniem, bo trzeba ładować co około 2-4 dni, zależnie od sposobu używania.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Poradniki dodatkowe dotyczące zegarka Samsung Gear Fit2:

 

DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

• YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy.pl w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Visits: 50

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl