SARAMONIC SR-BSP1 Uchwyt ręczny do smartfonów z gorącą stopką – Recenzja Test Opinia Prezentacja

Uchwyt SARAMONIC SR-BSP1 kupisz tutaj:
https://infoto.pl/pl/produkt/uchwyt-reczny-do-smartfonow-saramonic-sr-bsp1-z-mocowaniami-na-akcesoria.html
Cena: 175 zł.

Opis produktu:
Saramonic SR-BSP1 to uniwersalny uchwyt ręczny przeznaczony do filmowania smartfonem z mocowaniem na gorącą stopkę. Idealne rozwiązanie do realizacji vlogów oraz streamów online z systemami iOS i Android.
SR-BSP1 pozwala zamienić smartfony w profesjonalny sprzęt video. Zawiera trzy standardowe żeńskie gwinty montażowe i jedno mocowanie na gorącą stopkę, umożliwiające podłączenie dowolnego sprzętu w postaci zewnętrznych mikrofonów, lamp LED i  innych akcesoriów niezbędnych do wykonywania zdjęć lub realizowania filmów. Rączka uchwytu wyścielona jest piankową osłoną, która ułatwia stabilizację uzyskując płynne ruchy w celu uzyskania profesjonalnych ujęć. W celu dodatkowej adaptacji piankowy uchwyt można użyć oddzielnie z dowolną kamerą przy użyciu standardowego mocowania na statywie.
Uchwyt do smartfona posiada mechanizm blokujący, który można rozszerzyć od 5,3 do 9 cm szerokości. Jego rozstaw jest kompatybilny m.in. z iPhone 6S czy Galaxy Note.
Zarówno piankowa rękojeść jak i uchwyt do smartfona są wykonane z wysokiej jakości aluminium, co sprawia, że uchwyt jest wytrzymały i wygodny podczas użytkowania.
 
Specyfikacja

rozstaw uchwytu do smartfona: od 5,3 do 9 cm
wymiary:
rączka: 15,5 cm
uchwyt: od 9,1 do 12,7 cm
waga: 306 g
kolor: czarno-czerwony
mocowanie na gorącą stopkę

Kompatybilność

mocowanie uchwytu do ręki kompatybilny jest z szeroką gamą statywów fotograficznych
uchwyt na smartfon kompatybilny jest z większością smartfonów dostępnych na rynku

Zestaw zawiera

aluminiowy uchwyt do ręki
aluminiowy uchwyt na smartfon

Co myślisz o tym sprzęcie?

Odsłony: 2

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl