SARAMONIC Vmic Mini Mikrofon kierunkowy do smartfonów kamer i aparatów – Recenzja Test Opinia

SARAMONIC Vmic Mini Mikrofon pojemnościowy kierunkowy kupisz tutaj:
https://infoto.pl/pl/produkt/mikrofon-pojemnosciowy-saramonic-vmic-mini-do-aparatow-kamer-i-smartfonow.html
Cena: 229 zł.

Pobierz oryginalne nagrania z zastosowaniem i bez mikrofonu Saramonic Vmic Mini:
http://www.download.forumwiedzy.pl

Opis produktu:
Saramonic Vmic Mini to kompaktowy mikrofon kierunkowy dający znakomitą jakość brzmienia podczas nagrań audio-video. Dzięki dołączonym do zestawu kablom TRS/TRRS i TRS/TRS urządzenie kompatybilne jest z większością modeli aparatów, kamer i smartfonów.

Kardioidalna kierunkowa kapsuła mikrofonu redukuje rozpraszanie niepożądanych dźwięków z otoczenia, koncentrując dźwięk tuż przed kamerą.  Jego wszechstronny przetwornik sprawia, że brzmienie nagrania zarówno na otwartej przestrzeni jak i  w zamkniętym pomieszczeniu  będzie wyjątkowe. Aluminiowa i wytrzymała obudowa zapewnia bezpieczeństwo i chroni mikrofon przed uszkodzeniem w trakcie podróży.

Views: 11

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl