Skąd pobrać bezpłatną muzykę i efekty dźwiękowe do filmów na YouTube? Biblioteka Audio | ForumWiedzy

▶️ Zobacz, skąd możesz pobierać bezpłatne utwory muzyczne mp3 oraz efekty dźwiękowe, które możesz bezpłatnie i w sposób nieograniczony wykorzystywać w swoich filmach na YouTube. Biblioteka audio w YouTube Studio umożliwia Tobie odtwarzanie utworów, pobieranie ich bez ograniczeń i wyszukiwanie według nazwy lub filtrów  👀

W tym filmie, który teraz oglądasz, wykorzystałem jako podkład muzyczny, utwór “Aretes” z biblioteki audio od YouTube, który ma wymagane uznanie autorstwa przeze mnie (Licencja Creative Commons), zatem dodaję poniżej wymagany tekst:

Kevin MacLeod: Aretes – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100325
Wykonawca: http://incompetech.com/

Najważniejsze jest to, że utwory muzyczne i efekty dźwiękowe są bezpłatne i po ich wykorzystaniu możemy włączyć zarabianie na swoim filmie z reklam, bez obaw, że YouTube zablokuje film lub wyłączy opcję zarabiania (monetyzacji).

Tu jest Biblioteka audio YouTube, jedyne co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Google i wejść do studia youtube, a następnie do biblioteki audio:
https://www.youtube.com/audiolibrary/music

YouTube Q&A:

Views: 63

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl