Stacja Ładująca UNITEK Y-2190A 10 Portów USB (8×2.4A i 2xQC3.0) BC1.2 96W – prezentacja

Unitek Stacja ładująca 10xUSB z QC 3.0 96W Y-2190A

Sprawdź aktualną cenę na Ceneo: http://bit.ly/3kvmO9N

Ustawna, 10-portowa ładowarka USB
Otacza nas na co dzień coraz więcej urządzeń ładowanych przez USB: telefony, tablety, powerbanki, MP4, nawigacje, e-papierosy, zegarki i wiele innych. Niektóre z nich wymagają częstego ładowania, a część nawet nie miała dedykowanej ładowarki w zestawie. To wszystko robi niezły bałagan (dosłowny i organizacyjny), ale Unitek ma na to rozwiązanie: stacja ładująca, która może ładować 10 urządzeń jednocześnie: 8 z natężeniem 2,4 A i dwa z wykorzystaniem szybkiego standardu ładowania QC 3.0.

Szybkie ładowanie QC 3.0
Dwa porty USB-A wykonano w technologii Quick Charge 3.0, która umożliwia 4-krotnie szybsze ładowanie kompatybilnych z nią urządzeń niż w zwykłej ładowarce. W zależności od sprzętu napięcie dobierane jest z zakresu 3,6V – 12V przy natężeniu 3 – 1,5 A. Standardy szybkiego ładowania potrzebują sporo energii, dlatego w zestawie znalazł się silny zasilacz 96 W.

Inteligentne ładowanie
Wszystkie porty zgodne z protokołem BC 1.2, który w inteligentny sposób steruje ładowaniem, dbając o dostosowanie odpowiedniego napięcia, odłączanie zasilania, gdy urządzenie jest już naładowane, maksymalnie szybkie ładowanie i wiele innych aspektów, które wydłużają życie baterii i utrzymują ich początkową pojemność. Możesz podłączyć wszystkie sprzęty do ładowania i wrócić po nie dopiero jak będą potrzebne, bez martwienia się o odłączenie w odpowiednim momencie.

Zmyślnie zaprojektowana do domu i do biura
W zestawie znajduje się 11 przegródek do zamontowania na stacji i schludnego ustawienia urządzeń. Wysokie ścianki umożliwiają pionowe ustawienie tabletów i smartphone‘ów, więc stacja doskonale sprawdzi się w szkole, biurze czy każdym innym miejscu gdzie pojawia się dużo ludzi i potrzebuje ładowarki do telefonu. Gumowe nóżki sprawiają, że stabilnie trzyma się powierzchni a dodatkowe otwory w obudowie sprawnie odprowadzają ciepło.

Trzy lata gwarancji
Tak jak wszystkie produkty marki Unitek, stacja może zostać objęta trzyletnią gwarancją oficjalnego dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android), szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.

Główne cechy:

– Szybkie i bezpieczne ładowanie dzięki wsparciu technologii BC1.2
– Natężenie prądu na wyjściu do 2.4A
– Technologia QC 3.0
– Zabezpieczenia przed przeładowaniem
– Separatory pozwalające na dopasowanie szerokości (11 sztuk)
– Solidna i stabilna obudowa
– Maksymalne ładowanie do 10 urządzeń jednocześnie
– Dioda LED informująca o stanie ładowania

Nadaje się idealnie do szkół, restauracji, biur, domu wszędzie tam, gdzie w jednym miejscu jest wiele urządzeń mobilnych.

👊 SUBSKRYBUJ YOUTUBE FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/2XSLq36 oraz kliknij 🔔
👀 OGLĄDAJ INSTAGRAM FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/3aqY3oC
🔴 PINTEREST ► https://bit.ly/2KlMHrk
🔵 FACEBOOK ► https://bit.ly/2RQXiOX
⭐️ TWITTER ► https://bit.ly/2wUQ8SN
👉 WWW ► https://www.forumwiedzy.pl

💡 Pytania, uwagi, wątpliwości, propozycje pisze w komentarzu pod filmem. 😀
❗️ Subskrybuj kanał “ForumWiedzy”, by nie przegapić nowych filmów 👀
🎥 Udostępnij ten film swoim znajomym w mediach społecznościowych 👨‍👩‍👦‍👦

👊 Pozdrawiam

#UNITEK #Y2190A #Y2190 #STACJA #ŁADOWANIE #FORUMWIEDZY #ŁADOWARKA #PREZENTACJA
@forumwiedzy

Odsłony: 4

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl