Sterownik Silnika ECU ECM Objawy Uszkodzenia ForumWiedzy

Masz problem z silnikiem, podmień sterownik silnika i sprawdź, czy problem nie zniknie. Warto! Regeneracja sterownika lub też jego naprawa w przypadku drogich sterowników jest opłacalna, ale w przypadku tanich, gdzie sprzedawca sprzedaje sterownik np. za 50 zł i daje gwarancję, to już raczej w ogóle.

Taniej kupić sterownik za np. 50 zł, skorzystać z usługi wymiany i programowania za ok 150-250 zł i sprawa często jest załatwiona expresem. Zaś regeneracja często nic nie da, jeśli nie widać uszkodzeń, błędów nie ma, a silnik pracuje niepoprawnie.

Do dziwnych zachowań, braku błędów, polecam albo pojechać z problemem do elektronika samochodowego w okolicy, który ma sprzęt i doświadczenie, albo kupić sterownik silnika i podjechać, by tylko podmienił, ew. kupić sterownik/immo/ew. licznik i podmienić samodzielnie. Zalecam pierwsze dwie opcje.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Zapraszam do subskrypcji kanału ForumWiedzy.pl na YouTube i polubienia ForumWiedzy.pl na Facebooku, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco z praktycznymi poradnikami, które mogą Ci się przydać teraz lub kiedyś.

DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

• YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy.pl w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Odsłony: 39

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl