Tania wkładka bębenkowa nie gwarantuje bezpieczeństwa! TEST

Kupując tanie wkładki bębenkowe do zamków w drzwiach, ryzykujesz włamaniem do domu, mieszkania czy innego obiektu. Tanie zamki, które nie są bezpieczne i atestowane, są bardzo proste do otwarcia w kilka lub kilkanaście sekund.

Do mieszkania lub domu kupuj tylko i wyłącznie porządne wkładki odporne na przewiercenie, wyrwanie i wytrychy.
Tylko atestowane zamki są dopuszczalne dla ubezpieczenia mieszkania lub domu przez towarzystwa ubezpieczeniowe!

Nie ryzykuj. Chytry dwa razy traci!
Udostępnij ten film znajomym, by nie kupowali tanich zamków, wkładek, kłódek. Tanie zabezpieczenia są bardzo proste do otwarcia w kilka sekund.

Film nagrałem z uwagi na to, że wczoraj stojąc w markecie Castorama w Bytomiu i przyglądając się wkładkom, podeszło małżeństwo do wkładek i Pan mówi do Pani. “Ten zamek będzie dobry”. Państwo Ci patrzyli tylko na cenę i wymiary, ale kompletnie nie wzięli pod uwagę kwestii związanej z bezpieczeństwem.
Ty bądź mądry i zawsze kupuj porządne, atestowane i bezpieczne zamki do drzwi swojego mieszkania, domu lub firmy.

Pozdrawiam

Inne filmy:

Views: 47

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl