Wideorejestrator do autokarów autobusów ciężarówek z płaską szybą Mio MiVue C380 Dual

Dzwonił dziś do mnie kierowca autokaru, który jeździ w trasy międzynarodowe i potrzebuje wideorejestrator, który sprawdzi się na płaskiej szybie. Modeli jest sporo, ale że zwrócił uwagę, by był czujnik ruchu G-Sensor, tryb parkingowy, obsługa karty pamięci 128 GB i możliwość podłączenia drugiej kamery Full HD, to zasugerowałem mu model MIO MIVUE C380 Dual, który w zestawie ma wszystko w bardzo dobrej cenie. Sprawdź aktualną cenę na Ceneo: https://goo.gl/wEzFMo

Mój test Mio C380 zobacz tutaj:

Uchwyt, który umożliwia ustawienie wideorejestratora niemal pod kątem 90 stopni jest wymagany przez kierowców autobusów. W tym modelu osiągamy niemal ten kąt, zatem przy szerokim kącie widzenia kamery, będzie to zestaw bardzo dobry.

Surowe pliki do pobrania tutaj: http://www.download.forumwiedzy.pl/MioMiVueC380Dual&A30.zip

Zajrzyj też na stronę MIO, by przeczytać wszystkie informacje o tym urządzeniu: https://www.mio.com.pl/mio-mivue-c380-drive-recorder-eeu-wideorejestrator.html

Subskrybuj kanał. Polub film. Skomentuj film. Udostępnij dalej ten film w mediach społecznościowych lub na forach, by inni też mogli skorzystać.

Views: 187

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl