WINIETY do krajów europejskich na samochody kupujemy ZAWSZE na www.WINIETY.com.pl

WINIETY do krajów europejskich na samochody kupujemy ZAWSZE na www.WINIETY.com.pl – BEZ GADANIA I STĘKANIA 😀

 winiety

Jeśli jeździcie samochodem po krajach europejskich, np. na wakacje, do Chorwacji, Włoch itp. itd., to każdemu mojemu czytelnikowi, widzowi polecam najwygodniejszy sposób na zakup winiet, jaki istnieje na całym świecie.

winietka austria 10 dniowa
– przykładowa winieta

Wchodzisz na stronę www.WINIETY.com.pl i kupujesz w sklepie internetowym, sam testowałem działa to świetnie!, szybko i komfortowo, firma najlepsza w POLSCE bez dwóch zdań!

winiety.com.pl
Sklep Internetowy WINIETY.COM.PL

Nie opłaca się stawać przy granicach, stać w kolejkach i tracić czas, jeszcze przed wyjazdem kupujesz wygodnie przez internet, w ciągu kilku dni masz winietki w domu i nie martwisz się w czasie jazdy, w tamtym roku testowałem wraz z 5 innymi rodzinami, kupiłem 6 kompletów na podróż z Polski do Chorwacji, wszyscy mieli wszystko fajnie załatwione przeze mnie, zero stresu. W tym roku jedziemy do Włoch i także każdy mnie poprosił, bym kupił znowu winiety w ten sam sposób, wygoda, bezpieczeństwo, pewność i uczciwość.

Do tego wszystkiego świetny kontakt z firmą, telefon, mail, zero problemów jakichkolwiek, firma istnieje od lat na rynku. POLECAM!!!

Tutaj link do mojej podróży z winietkami z tej firmy razem z 5 innymi autami, jakie pilotowałem do Chorwacji :), wszyscy winietki kupiliśmy z www.WINIETY.com.pl – zero problemów 🙂

Artykuł przydatny z ich strony:

Dlaczego warto zakupić winiety jeszcze przed wyjazdem z Polski?

Winiety główna

Powodów jest wiele. Poniżej kilka z nich…

  1. KOMPLEKSOWO… W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie dostępne w Polsce winiety na autostrady krajów europejskich: winiety austriackie, winiety czeskie, winiety słowackie, winiety słoweńskie, winiety szwajcarskie, winiety węgierskie (tzw. e-matrice), oraz włoskie – tzw. VIA CARD.
  2. WYGODNIE… Winiety możecie Państwo zakupić w najdogodniejszy dla siebie sposób: on-line lub osobiście w naszym krakowskim oddziale. W przypadku zakupu on-line winiety zostaną przez nas wysłane na wskazany przez Państwa adres i przedziurkowane (wyznaczona data ważności ) według Państwa życzenia.
  3. SZYBKO… Winiety możecie Państwo zamawiać bez wychodzenia z domu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dokonując płatności w prosty i wygodny dla siebie sposób – przelewem. Listonosz lub kurier – w zależności od wybranej opcji wysyłki – dostarczy je do Państwa w najkrótszym możliwym czasie. W przypadku wysyłki kurierskiej winiety będą u Państwa nawet następnego dnia!
  4. LEGALNIE… Oferowane w naszym serwisie winiety sprzedawane są na mocy Umowy Agencyjnej i Licencyjnej na sprzedaż winiet zagranicznych z Polskim Związkiem Motorowym będącym ich generalnym dystrybutorem na terenie naszego kraju.
  5. TANIO… Nie doliczamy absolutnie żadnych opłat transakcyjnych, dlatego macie Państwo 100% pewności, że w odróżnieniu od punktów sprzedających winiety bez stosownych licencji, oferowane przez nas winiety na autostrady europejskie są zgodne z cennikiem generalnego polskiego dystrybutora – PZM. Dla firm oraz osób prywatnych na życzenie wystawiamy faktury VAT!
  6. PEWNIE… Działamy nieprzerwanie od 1993 roku. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia, licencje i ubezpieczenia.

Przypominamy, iż brak ważnej winiety uprawniającej do korzystania z płatnych odcinków autostrad oraz dróg szybkiego ruchu skutkuje możliwością otrzymania mandatu, często  kilkudziesięciokrotnie przekraczającego wartość samej winiety. Nagminna jest też sytuacja-  zwłaszcza w sezonie urlopowym oraz przy okazji różnego rodzaju świąt, długich weekendów i ferii – kiedy w punktach prowadzących sprzedaż winiet poza Polską oraz przy granicach nie są dostępne winiety na krótkie okresy czasu (tygodniowe, 10-dniowe oraz miesięczne), przez co kierowcy są „zmuszeni” do zakupu winiet rocznych. Inna znana nam sytuacja związana z odłożeniem zakupu winietek na czas podróży to czekanie w długich kolejkach do zakupu, oraz  przerwy w godzinach nocnych w sklepach i na stacjach benzynowych które je sprzedają.

Szanując Państwa czas oraz dbając o Państwa wygodę, zdecydowanie rekomendujemy  nabycie winiet jeszcze przed Waszą podróżą. Jesteśmy przekonani, że proste i intuicyjne narzędzie jakim jest nasz e-sklep oszczędzi Państwu wiele nerwów i zachodu związanego z szukaniem i kupnem winiet podczas podróży oraz oszczędzi Wasz czas.

Zapraszamy!

Kontakt:

 

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email: winiety@winiety.com.pl
Zadzwoń: 123848284 124220345

 

Nasz adres:

Jagiellonia Podróże Sp. z o.o.

ul. Rakowicka 20/3B

31-510 Kraków
woj. małopolskie

Nasze biuro jest otwarte:

poniedziałek – piątek w godzinach od 10 do 18,

soboty w godzinach od 10 do 14.

Views: 11

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl