Wisła Klepki 2016

Wisła Klepki 2016

Wisła Klepki 2016
Wisła Klepki 2016

Kilka filmów na temat stoku Wisła Klepki, jeśli planujesz odwiedzić to miejsce, by nauczyć się jeździć, to jest to świetna decyzja. Jest to prosty stok, do tego obok jest ośla łączka dla uczących się oraz dodatkowo jest dostępny po drugiej stronie, slalom gigant, no powiedzmy slalomik :), ale jest szybki, warto tam pojeździć, na jednym z filmów zobaczysz o co chodzi.

Warto zobaczyć wszystkie filmy, polubić je i subskrybować kanał.

Na kanale masz filmy dotyczące stoku Wisła Klepki i Wisła Cieńków, który jest po drugiej stronie ulicy, obydwa stoki są bardzo dobrze przygotowane. Filmy dotyczące stoku Wisła Cieńków są na naszym kanale, łatwo znajdziesz. Subskrybuj kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, niebawem kolejne stoki Polskie dla początkujących i jeżdżących w podstawowym zakresie.

Pewnie Wam się spodobało, zatem wsiadajcie w autko i na stok 🙂

Visits: 10

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl