Wymiana Filtra Paliwa – Opel Astra G – Manual

Wymiana Filtra Paliwa - Opel Astra G - Manual
Wymiana Filtra Paliwa – Opel Astra G – Manual

Manual przedstawiający KROK PO KROKU jak wymienić filtr paliwa w samochodzie Opel Astra G. Filtr dostarczony przez najlepszy sklep internetowy z częściami samochodowymi w Polsce – www.Aparts.pl – Polecamy!

Wymiana filtra paliwa powinna być przeprowadzana minimum raz na kilka lat, zalecam jednak co dwa lata wymieniać filtr paliwa.

Wymiana Filtra Paliwa – Opel Astra G – Manual

Kroki postępowania:

1. Kupujemy filtr paliwa
2. Podnosimy lewy tył samochodu na lewarku
3. Odkręcamy śrubę trzymającą filtr paliwa bitem torx T20
4. Ściągamy plastikowe końcówki przewodów paliwowych z filtra, podważając równocześnie 2 zatrzaski szczypcami lub podważając śrubokrętem
5. Wymieniamy filtr i składamy w odwrotnej kolejności.

Pierwsze odpalenie samochodu będzie trochę dłuższe, bo układ paliwowy się zapowietrzył.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału.

Zapraszam do kupowania wszelkich części do samochodów w sklepie internetowym WWW.APARTS.PL – Najlepszy Sklep Internetowy z częściami samochodowymi! Najlepsze ceny!

Views: 43

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl