Wymiana Pękniętej Szyby Wyświetlacza X-FON BYTOM

Chcecie zobaczyć, jak wymienia się szybkę na wyświetlaczu smartfona? Zobaczcie nasz film!

Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionego z ForumWiedzy.pl – profesjonalnego serwisu i sklepu telefonów komórkowych X-FON z Bytomia, nagraliśmy dla Was skrótowo cały proces wymiany pękniętej szyby na wyświetlaczu smartfona, dzięki czemu już będziecie wiedzieć, gdzie w bardzo dobrej cenie i profesjonalnej jakości wymienicie szybkę na wyświetlaczu zamiast całego wyświetlacza, gdy zajdzie taka potrzeba, co obniży Wasze wydatki oraz dokonacie wszelkich innych napraw telefonów, a także zakupicie nowoczesne smartfony, akcesoria, baterie, pokrowce, głośniki bluetooth, powerbanki, kabelki i wiele innych w bardzo dobrych cenach.

Film proszę traktować jedynie pokazowo, skrótowo, przykładowy ekran na filmie nie jest do końca wyczyszczony, bo to nie jest wymiana dla klienta, a jedynie pokaz o co chodzi w kolejnych krokach. Dla klienta ostatecznie, wszystko jest wyczyszczone idealnie, a efekt jest rewelacyjny! 🙂

Sprawdziłem jakość i profesjonalizm obsługi, tak więc polecam wszystkim korzystanie z usług salonu X-FON, nawet jeśli nie jesteś z Bytomia, a mieszkasz w dowolnym miejscu w Polsce, serwis naprawi Twój telefon, a transport zostanie zrealizowany kurierem w obydwie strony. Na hasło ForumWiedzy.pl, jako stali widzowie naszego kanału, być może dostaniecie rabat, warto próbować 🙂

Mapka, gdzie znajduje się salon/serwis:

X-FON Serwis Telefonów w Bytomiu

Zapraszam i Polecam korzystanie z usług Sklepu i Serwisu telefonów X-FON, który jest do Waszej dyspozycji w markecie SIMPLY w centrum Bytomia, na ul. Kolejowej 18.
http://x-fon.com.pl/ – warto także odwiedzić profil X-FON na Facebooku i polubić, a w razie konieczności kontaktować się z X-FON.

Wymiana Pękniętej Szyby Wyświetlacza X-FON BYTOM
Wymiana Pękniętej Szyby Wyświetlacza X-FON BYTOM

Subskrybujcie kanał ForumWiedzy.pl, niebawem kolejne ciekawe filmy z tematyki smartfonów, najnowsze recenzje, inne filmiki serwisowe, testowe, specjalnie dla Was. Warto z nami być i odkrywać ciekawe informacje.

Visits: 9

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl