Wymiana Wieszaka Gumowego Wydechu – Opel Astra G – Manual – APARTS.pl

Wymiana Wieszaka Gumowego Wydechu – Opel Astra G – Manual – APARTS.pl

W filmie pokazuję krok po kroku jak wymienić gumowe wieszaki, które trzymają układ wydechowy, czyli tłumik środkowy, tłumik końcowy, katalizator. Wystarczy, że smarem lub wd40 nałożymy na gumy i wieszaki stalowe, a gumy ściągniemy i nałożymy rękoma bez narzędzi, wystarczy zsunąć gumę z jednego wieszaka stalowego, następnie z drugiego i gotowe.

Zalecam ściągać obydwa wieszaki gumowe od razu i zakładać także równocześnie, będzie wygodniej i szybciej.

Czasem przyda się śrubokręt płaski gruby, albo obcinaki do gumy, ponieważ stare gumy możemy po prostu rozciąć lub przepiłować i potem nakładamy nowe, stare i tak do niczego nam się nie przydadzą.

Po wymianie gumowych wieszaków, wydech prawie w ogóle się nie rusza, a na starych gumowych wieszakach cały wydech latał bardzo luźno.

Subskrybujcie mój kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, gdzie znajdziecie sporo moich poradników krok po kroku, jak dokonać naprawy.

Polecam Wam zakup wszelkich części samochodowych w motoryzacyjnym sklepie internetowym www.APARTS.pl. Przy końcu zamówienia w sklepie aparts.pl wpisz w specjalne pole FORUMWIEDZY, a otrzymasz dodatkowy rabat na zakupy 🙂

Pozdrawiam

Odsłony: 223

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl