Wymiana zamka tylnego w samochodzie Opel Vauxhall Astra G II. Jak wymienić zamek centralny tył?

Wymiana zamka tył Opel Astra G II Vauxhall

Jak wymienić tylny zepsuty zamek centralny w samochodzie?
Zobacz poradnik krok po kroku dla laików, którzy nigdy tego jeszcze nie robili.
Film nie jest przyspieszony lub przycięty, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystko od początku do końca i wykorzystać podczas samodzielnej wymiany.
Instrukcja szczegółowa wymiany zepsutego zamka w drzwiach, gdy ten nie reaguje na pilot kluczyka zdalnego sterowania.
Najlepszym rozwiązaniem jest wymiana zamka na nowy, ale często jest trudno dostępny i bardzo drogi. Ja zdecydowałem się kupić oryginalny, używany ale w pełni sprawny zamek do mojego auta. Cena na popularnym portalu aukcyjnym była bardzo niska.

Poradnik można traktować jako uniwersalny, ponieważ w wielu samochodach bardzo podobnie wymienia się zamek.

Mam nadzieję, że mój poradnik się Tobie przyda 👍😉

Zamek #Wymiana #Opel #auto #elektryka #poradnik #forumwiedzy #instrukcja #opelastra #opelegypt #astra #astrag #manual #naprawa #repair #replacement #replacementparts #car #cars #how #how #firmie #warsztat #mechanical #mechanic #diy #centralny #Bogdan #DIY

Views: 73

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl