Wymiana Zaślepki Poduszki Kierownicy – Opel Astra G

Wymiana Zaślepki Poduszki Kierownicy – Opel Astra G

W filmie pokazuję, w jaki sposób można wymienić zaślepkę poduszki powietrznej w kierownicy w samochodzie Opel Astra G. Zobaczcie cały film, jeśli będą pytania, pytajcie pod filmem w komentarzach na YouTube.


Przy zakupie należy szczególnie zwrócić uwagę, czy wszystkie metalowe zaczepy będą pasowały do zaślepki, jaką planujemy kupić, wtedy nie będzie potrzeby nic docinać.
Z uwagi na brak nitów, tzn. wykorzystania ich, może istnieć potrzeba po dociśnięciu zaślepki, by podkleić dodatkowo zaślepkę do obudowy poduszki powietrznej, by po montażu i dokręceniu z tyłu kierownicy, zaślepka idealnie dociskała do kierownicy i nie była luźna.

Mam nadzieję, że mój poradnik w pełni wyjaśnia wszelkie kwestie i teraz każdy będzie umiał samodzielnie wymienić zaślepkę, a warto, ze względu na to, że stara z dziurawym guzikiem klaksonu po prostu denerwuje kierowcę 🙂

Subskrybujcie mój kanał z poradnikami, jaki dla Was cały czas rozwijam o kolejne poradniki. Polubcie film i skomentujcie.
Kolejne poradniki w drodze 🙂

In the film I show how you can replace the cover of the airbag in the steering wheel in the Opel Astra G.
When you purchase should be particularly noted that all the metal tabs plug will fit into that plan to buy, then you will not need to shred anything.
Due to the lack rivets, ie. Use of them may need when tightened caps to caps to further plug into an airbag housing to the assembly and tightening of the rear wheel, plug perfectly compressing the steering wheel was not loose.

I hope that my guide fully explain any issues and now everyone will be able to independently replace the cap, and it is worth, due to the fact that the old with horn button pitted just annoys the driver 🙂

Subskrybujcie my channel of guides that for you all the time I develop a further manual. Polubcie film and skomentujcie.
Further guidance on the way 🙂

Views: 81

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl