Zabawka Dla Kota Catch the Mouse – ZOO KOZIOŁEK Sklep Zoologiczny Bytom

Zabawka Dla Kota Catch the Mouse – ZOO KOZIOŁEK Sklep Zoologiczny Bytom

Zachęcam Was do zapoznania się z tą zabawka dla kota, która sprawi mu wiele frajdy ;). Catch the Mouse firmy Trixie, to produkt wysokiej jakości, który kupicie w sklepie ZOO KOZIOŁEK w cenie tylko 29,90 zł, tak więc polecam.

Zachęcam Was do odwiedzania i korzystania z tego sklepu, ponieważ jest to sklep profesjonalny, posiada wszystko czego trzeba dla Twojego pupila i do tego świetną obsługę, która doradzi i pomoże.

Sklep mieści się w markecie SIMPLY przy ulicy Kolejowej 18 w Bytomiu, przy dworcu.
Ich strona internetowa, to www.zookoziolek.com.pl zachęcam odwiedzić i polubić ich profil na Facebooku, dzięki czemu będziesz na bieżąco z najnowszymi ofertami, promocjami, konkursami.

Firma ZOO KOZIOŁEK na hasło “FORUMWIEDZY” daje 5% rabatu kupującemu, zatem tym bardziej warto korzystać z oferty tego sklepu zoologicznego 🙂

Kolejne ciekawe produkty dla kota już niebawem, zabawki, karmy, gadżety i inne.
Jeśli chcecie coś szczególnie zaproponować, bo się Wam sprawdza, piszcie, postaram się to zdobyć i pokazać wszystkim, testując jednocześnie.

Zapraszam Was do subskrypcji kanału, komentowania, niebawem kolejne ciekawe filmy i konkursu, promocje 😉

Zabawka Dla Kota Catch the Mouse
Zabawka Dla Kota Catch the Mouse

Visits: 0

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl