Zainstalowałeś KIT KATa lub LOLLIPOPa na swoim Samsungu i jesteś niezadowolony?

odin

Zainstalowałeś w swoim telefonie Samsung najnowszego Androida, np. Lollipopa i telefon chodzi znacznie wolniej, albo nakładka nowa Tobie się nie podoba, to przedstawiam sposób, jak przywrócić sobie wcześniejszą wersję oficjalnego Androida np. KIT KAT. Jest to oficjalna metoda z oficjalnym androidem, żadne zmodyfikowane, ale trzeba być bardzo ostrożnym.

Zobaczcie, przy okazji możecie zobaczyć, jakie wersje androida są dostępne dla Waszych Samsungów 🙂

Dodatkowo nauczycie się robić WIPE, czyli popularnego “łajpa”, czyli czyszczeni przestrzeni cache z często używanych plików, dzięki czemu telefon będzie szybciej chodzić.

Polecam każdemu, kto ma telefon samsung. Warto wiedzieć, co można zrobić z samsungiem swoim 🙂

Ja sam na swoim Samsungu Galaxy S4 przywróciłem kit kata i telefon pracuje znaaaacznie lepiej, szybciej, bateria trzyma dłużej, nawet wipe i instalowanie odinem nie przyspieszyły działania, jakie miałem po aktualizacji przez FOTA + wipe. KIT KAT na s4 pracuje rewelacyjnie i nikt mnie nie przekona, bo sam sprawdziłem. Może wynik ANTUTU jest wyższy, ale dla mnie liczy się praktyczne wykorzystanie na co dzień, a używam bardzo dużo telefonu do pracy.

http://www.forumwiedzy.pl/jak-przywrocic-androida-kit-kat-4-4-2-w-samsung-galaxy-s4-programem-odin/

Views: 1

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl