Zakynthos | Rejs na Żółwie Caretta Caretta, wyspa żółwi Marathonisi Turtle Island, Cameo | GoPro 4K

Z miejscowości PORT SOSTIS wybraliśmy się na rejs łodzią w poszukiwaniu żółwi Caretta Caretta, a następnie popłynęliśmy do wyspy żółwi (Turtle Island) Marathonisi, gdzie na plaży przez 45 minut można było plażować, pływać lub kto co woli, ja zdecydowałem się wziąć maskę, rurkę i płetwy, by posnurkować i poszukać żółwi w okolicy plaży Marathonisi Beach. Niestety się nie udało, ale i tak pod wodą było bardzo ciekawie.
Następnie popłynęliśmy dookoła wyspy Marathonisi by odwiedzić groty. Następnie popłynęliśmy z powrotem omijając piękną małą wyspę Cameo Island.
Polecam taki rejs, gdy będziecie na Zakynthos w Grecji.
10 Euro od osoby dorosłej, dzieci 5 Euro.
Jak Ci się podoba taki rejs?

Zobacz inne ciekawe miejsca na wyspie Zakynthos w Grecji, jakie udało mi się odwiedzić:

Zobacz też najciekawsze plaże na Zakynthos:

Subskrybuj kanał. Polub film. Skomentuj film. Udostępnij dalej ten film w mediach społecznościowych, na swojej stronie www lub na forach internetowych, by inni też mogli zobaczyć ten film.

Jeżeli masz jakieś pytanie, wątpliwość, napisz w komentarzu pod filmem, postaram się odpowiedzieć, gdy tylko będę miał możliwość.

Odsłony: 35

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl