Zalany Bytom – 02.07.2020 20:12

Po 5 minutach ulewy z małym gradem 2 lipca 2020 roku o godzinie 20:12 ulica Piłsudskiego w Bytomiu na odcinku od ulicy Chrobrego do Piekarskiej zamieniła się w małą Wenecję… Zawsze tak jest, gdy mocno popada deszcz, bo system kanalizacji nie jest w stanie odprowadzić wody z tego obszaru miasta, do którego spływa woda z okolicznych ulic, które są wyżej położone. Niestety, tutaj tak jest od wielu lat i miejmy nadzieję, że uda się to naprawić w niedalekiej przyszłości, by takich atrakcji w naszym mieście nie było. Niestety dostałem też informację, że na rogu ulicy Katowickiej i Matejki było podobnie dzisiaj… Taki urok ulewy.

Tak czy siak, Bytom jest piękny i wspaniały :). Czy znacie inne miejsca, gdzie zawsze jak mocniej popada deszcz, to pojawiają się zalania? Piszcie w komentarzu, gdzie dokładnie są podobne miejsca w Polsce, może dzięki Waszym komentarzom, uda się poprawić działanie kanalizacji w tych miejscach. Tylko trzeba o tym pisać i pokazywać, bo inaczej pewnie nic się nie zmieni. #Bytom #Ulewa #Wenecja #Deszcz #Niecka #Śląsk

Odsłony: 0

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl