Złoty Bell dla Mio Spirit 7700 LM

Jak informuje Michał Tarnacki z 4publicity.pl, to już trzecia nagroda przyznana w ramach plebiscytu Mobility Trends produktom Mio! Podczas tegorocznej edycji Mobility Trends 2018, urządzenie Mio Spirit 7700 LM zajęło pierwsze miejsce w kategorii „Nawigacja roku” otrzymując nagrodę ZŁOTY BELL.

20 lutego 2019 po raz 9 zostały rozdane nagrody dla zwycięzców prestiżowego plebiscytu Mobility Trends. Podsumowanie roku 2018 w branży nowych technologii zakończyło się uroczystą galą, na której produkty lub usługi, które uzyskały największą liczbę głosów, otrzymały nagrodę „Złoty Bell”.

To ogromne wyróżnienie dla debiutujących w danym roku produktów, które spotkały się z najbardziej entuzjastycznym przyjęciem użytkowników przyznawane jest na podstawie głosowania przez konsumentów. Już po raz trzeci, marka Mio została doceniona za swoje produkty! W 2014 roku w kategorii „Akcesorium roku 2014” Złoty Bell trafił do producenta za Mio MiVue 568 Touch, natomiast w roku 2017 za wideorejestrator Mio MiVue 792 WIFI PRO w kategorii „Gadżet roku”. Zważywszy na nasycenie rynku technologicznego, to wielki zaszczyt wyróżniać się spośród innych produktów.

Jesteśmy bardzo wdzięczni głosującym za wybór naszego produktu jako nawigacji roku 2018. Już po raz trzeci nasza marka została doceniona w tym prestiżowym konkursie Mobility Trends. Nagroda potwierdza dobre przyjęcie naszego urządzenia na Polskim rynku nawigacji. Niestety nie możemy uciec od konkurencyjnych aplikacji znajdujących się w telefonach. Przyznany nam Złoty Bell pokazuje, że dodatkowe urządzenie (nawigacja), które zaprowadzi nas do celu nie jest zbędnym urządzeniem na naszej szybie lecz dzięki innowacyjnym dodatkom do nich stają się przydatnym gadżetem każdego kierowcy – powiedział Łukasz Tetkowski Marketing Manager CEU MiTAC International Corp.

Mio Spirit 7700 LM to nawigacja godna największej nagrody. To intuicyjne urządzenie zapewnia dożywotnią i darmową aktualizację map dostarczanych przez TomTom. Uchwyt magnetyczny został zaprojektowany tak, by jak najbardziej ułatwić użytkowanie nawigacji. Mocno trzymający magnes sprawia, że urządzenie jest stabilnie osadzone. Kolejną zaletą jest wbudowane w bazie uchwytu złącze zasilania USB. Nawigacja wyposażona jest w system wsparcia IQ Routes – wyznacza najszybsze i najbezpieczniejsze trasy. Unikatowym rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić czas i nerwy jest asystent parkowania – automatycznie podpowiada możliwe miejsce do zaparkowania i naprowadza na nie. Podgląd skrzyżowań i zjazdów doradza, który pas należy zająć w przypadku skrętu czy zjazdu z drogi szybkiego ruchu.

Sprawdź cenę nawigacji samochodowej Mio Spirit 7700 LM na Ceneo.pl: https://goo.gl/KoKHLK

O firmie:
MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcja systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów
i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.
Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

Odsłony: 2

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl