Redakcja ForumWiedzy.pl

W skład redakcji ForumWiedzy.pl wchodzą poniżej wymienione osoby, a w zasadzie nie tylko osoby, a bardzo ciekawe osobistości, które są ciekawe świata, technologi, rozwiązań, przez co piszą co ich interesuje, przekazują na blogu i kanale YouTube ForumWiedzy.pl ciekawe informacje, recenzje, testy, artykuły.

bogdan ligęza

 

Bogdan Ligęza – redaktor naczelny, właściciel, menedżer zespołu pracowników, producent filmowy, wideo montażysta, dźwiękowiec, grafik, specjalista ds. social media, tester, recenzent, informatyk, pasjonat motoryzacji i praktycznych rozwiązań, specjalista ds. SEO i mógłbym wymieniać bez końca, bo tak wiele czynności trzeba robić prowadząc bloga WWW, kanał YouTube, profile Facebook, Twitter, Instagram, że w zasadzie jest się alfą i omegą, chodź nie ekspertem, by wszystko ogarnąć w jedną wielką całość, jaką jest Blog Technologiczny ForumWiedzy. Tylko nieliczni wiedzą ile to jest roboty, gdy robi się robotę na poważnie, a nie żarty. Dużo tego, ale jest fun i to jest podstawa :).

 

 

miroslaw-tomik-forumwiedzy-pl

 

Mirosław Tomik – pasjonat technologii sieciowych, dynamiczny i energiczny, pozytywnie zakręcony w tematyce IT. Ponadto ciekawy świata i zawsze chętny do pozyskiwania nowej wiedzy.

 

 

 

 

Agnieszka – nowa redaktorka, prywatnie moja koleżanka, która ma głowę na karku, miliony pomysłów i chęć dzielenia się wiedzą z innymi, sami będziecie mogli ocenić, jak jej będzie szło :), a po pierwszej recenzji wideo i pisemnej, która już się ukazała wiem jedno, jest świetnie, a może być tylko lepiej.

Arkadiusz – nowy redaktor, prywatnie mój kolega, analityk i człowiek ciekawy świata, pewnie zaciekawi nas swoimi tematami praktycznymi, które czytelnikom i widzom ForumWiedzy.pl się przydadzą.

Marta – nowa redaktorka, prywatnie moja znajoma, osobowość o szerokim spektrum wiedzy, zainteresowań, ale to jeszcze sami zobaczymy, czy podzieli się z nami swoimi tematami, które ją interesują 🙂

Adam – nowy redaktor, informatyk, praktyk, menedżer, może zaszczyci nas jakimś poradnikiem lub artykułem 🙂

Paweł – człowiek związany z grami od lat, do tego związany z promocją, będzie nas zaszczycał ciekawymi artykułami, materiałami związanymi z grami i nie tylko.

… kolejne ciekawe osoby niebawem :), pełne chęci pisania pod swoim imieniem i nazwiskiem, a może nawet i kręcenia filmików godnych uwagi na ForumWiedzy.pl, rozglądam się za ciekawymi osobami, ale nic na siłę.