AQUADROM Ruda Śląska – Ciekawe miejsca w Polsce

Aquadrom w Rudzie Śląskiej to Park Wodny z wieloma atrakcjami.
Strefa Rekreacji składa się ze zjeżdżalni:

WIREK – zjeżdżalnia Z4 Space Bowl Ø800 z lejkiem od 13 roku życia – Najbardziej spektakularna zjeżdżalnia Aquadromu, nazwana tak jak jedna z dzielnic Rudy Śląskiej. Zakończona wielkim lejkiem, w którym płynie się z zawrotną prędkością, wpadając w wir, by na końcu wylądować w basenie. Poziom startowy – 9 metrów. Zakręcone emocje gwarantowane! Ze zjeżdżalni można korzystać od 13 roku życia.

RUDA ŚLISKA – zjeżdżalnia pomarańczowa Z1 Ø1200 od 15 roku życia – Zjeżdżalnia, która zachwyci każdego fana interakcji. Startujemy z poziomu ponad 14 metrów i jedziemy 139 metrów. Wraz z naszym startem uruchamiany jest stoper. Po drodze mijamy kilka interaktywnych miejsc wewnątrz zjeżdżalni, których należy dotknąć, aby zdobyć punkty. Po minięciu mety punkty przeliczane są na sekundy, które odejmujemy od czasu przejazdu.
Ruda Śliska to propozycja dla szybkich i… sprytnych! Ze zjeżdżalni można korzystać od 15 roku życia.

GÓRNY ŚLIZG – zjeżdżalnia czerwona Z3 Ø1000 od 9 roku życia – Zjeżdżalnia czerwona, która doprowadzi do czerwoności amatorów szalonych ślizgów. Polecana tym, którzy cenią sobie górną półkę nie tylko wśród towarów, ale także wśród emocji. Ze zjeżdżalni można korzystać od 9 roku życia.

ZJAZD NA NOWY BYTOM – zjeżdżalnia niebieska Z2 Ø800 od 11 roku życia – Niebieska zjeżdżalnia pozdrawia jedną z dzielnic Rudy Śląskiej.
Od niebieskiego zjazdu warto zacząć przygodę z prędkością w Aquadromie. Poziom startowy to 10 metrów, a długość całkowita – 78 metrów. Zjazd na Nowy Bytom to oferta dla początkujących poszukiwaczy adrenaliny. Ze zjeżdżalni można korzystać od 11 roku życia.

Inne atrakcje to: La Godula, Chebzie Pętla, Bajtel Zatoka, Mokry Bąbel, Basen zewnętrzny, a także Basen ze sztuczną falą.
Tutaj zobacz wszystkie atrakcje: http://aquadrom.pl/strefa-rekreacji

W Aquadromie jest też:
Strefa sportu – Odnajdują się w niej zwolennicy ustanawiania swoich życiowych rekordów, a także ci, którzy decydując się na korzystanie z basenu z ruchomym dnem, największe rekordy mają jeszcze przed sobą. Dwa baseny sportowe oraz specjalna fosa instruktorska stanowią doskonałe zaplecze dla początkujących pływaków. Dzieci, młodzież, jak również dorośli zdobywają umiejętności pływackie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. To właśnie z myślą o nich powstała Aquadromowa Szkoła Pływania.

Basen z ruchomym dnem umożliwia również przeprowadzanie różnorodnych zajęć aqua fitness, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Do Strefy Sportu należy także tuba do nurkowania. Głęboka na 7 metrów umożliwia zdobycie pierwszych umiejętności nurkowych w komfortowych warunkach. Doświadczony instruktor, ciepła woda, profesjonalny sprzęt i możliwość godzinnego nurkowania w przystępnej cenie stały się przyczynkiem do stworzenia Aquadrom Diving Academy. Oferta nurkowa została poszerzona o kurs nurkowania, na który składają się zajęcia w Aquadromie oraz na wodach otwartych. To, co wyróżnia kurs nurkowania w Aquadrom Diving Academy, to dodatkowe treningi kondycyjne oraz karnet do parku wodnego.

Saunarium – Ścieżka Zmysłów czy Łaźnia Parowa wprawiają zarówno ciało, jak i umysł w stan głębokiego odprężenia. Pomagają w tym specjalne rytuały saunowe, wykonywane przez utytułowanych saunamistrzów. Około 10-minutowe seanse przygotowane w specjalnej oprawie muzycznej, z elementami teatralnymi, zapewniają nie tylko wyciszenie, ale i wysublimowaną rozrywkę. Miłośnicy saunowania mogą uczestniczyć także w nocach saunowych. Wyjątkowa oprawa, tematyczne seanse i posiłki uzupełniające ofertę wpływają kojąco na zmęczony organizm. Na wydarzenie trwające do późnych godzin nocnych przyjeżdżają klienci z najdalszych zakątków Polski.

Zachęcamy do udziału w rytuałach saunowych w tygodniu od godziny 16:00, a w weekendy od godziny 13:00. Rytuały odbywają się co godzinę.

Aquadrom to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi na spędzenie wspólnie czasu, a także dla spędzenia czasu w pojedynkę na basenie sportowym lub w sanie.

Polecam ten obiekt.
Napisz w komentarzu czy tutaj byłeś, a jeśli tak, to która atrakcja spodobała się Tobie najbardziej.

Odsłony: 25

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl