Jak kupić winiety online CZ AT SLO SK HU do Chorwacji 2024 – Chorwacja samochodem – ForumWiedzy

Zobacz, jak i gdzie kupić e-winiety online na Czechy, Austrię, Słowenię, Słowację i Węgry przez Internet z oficjalnych stron internetowych, najtaniej, najszybciej i najbezpieczniej.

Link do artykułu z poradami dla przygotowujących się do podróży samochodem do Chorwacji: https://www.forumwiedzy.pl/chorwacja-samochodem-2024-poradnik-kierowcy/

WINIETYLinki do oficjalnych stron internetowych, w celu wygodnego zakupu winiety, e-winiety, czyli tzw. elektronicznej winiety autostradowej:

Winiety, e-winiety – strony oficjalne:
Czechy – https://edalnice.cz/pl
Austria – https://shop.asfinag.at/pl
Słowenia – https://evinjeta.dars.si/pl
Słowacja – https://eznamka.sk/pl
Węgry – https://nemzetiutdij.hu/pl

Jak i gdzie kupić winiety online do Chorwacji (Czechy, Austria, Słowenia, Słowacja, Węgry)


Poniżej linki i zrzuty stron Internetowych ze wskazaniem, gdzie zmieniamy język na język polski oraz co klikamy, gdy chcemy rozpocząć zakupy.
Polecam założyć bezpłatne konto na danej stronie sklepu, gdy jest taka możliwość, wówczas można edytować zakup, zmienić numer rejestracyjny, gdyby zaszła taka potrzeba, np. przez omyłkowe wypełnienie zakupu winiety.

Jak kupić winiety do Czech online na stronie edalnice.cz? Chorwacja samochodem 2024
Jak kupić winiety do Austrii online na stronie asfinag.at? Chorwacja samochodem 2024
Jak kupić winiety do Słowenii online na stronie evinjeta.dars.si? Chorwacja samochodem 2024

Mam nadzieję, że powyższe informacje okażą się dla Ciebie przydatne i pomogą Ci przygotować się do podróży samochodem do Chorwacji na wakacje lub z innej okazji.

Views: 11

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl