Jak zdemontować osłony grzejnika płytowego? osłona górna “grill” i dwie osłony boczne

Zobacz, jak zdemontować osłony boczne i osłonę górna “grill” z grzejnika płytowego od centralnego ogrzewania. Po zdemontowaniu osłon, można bez problemu wyczyścić grzejnik od środka, czyli pomiędzy ożebrowaniem, z kurzu, brudu i sierści od zwierząt domowych.

Do czyszczenia grzejnika warto użyć specjalnych długich końcówek do odkurzacza lub parownicy albo długiego druta sztywnego z nawiniętą szmatą lub skarpetką.

Jestem przekonany, że mój poradnik się Tobie przyda. Udostępnij ten poradnik w Internecie, w mediach społecznościowych lub na grupach dyskusyjnych, jeśli zauważysz, że ktoś nie wie jak zdemontować osłony grzejnika płytowego.

#Grzejnik #Osłona #Czyszczenie #CentralneOgrzewanie #ZróbToSam #Kaloryfer #Poradnik #Ożebrowanie #DIY #sprzątanie #Kurz

Jak wyczyścić grzejnik
Jak umyć grzejnik
Grzejnik płytowy
Otwieranie grzejnika płytowego
Jak zdemontować osłony grzejnika płytowego
Czysty grzejnik płytowy
Jak wyczyścić kaloryfer
grill z grzejnika

Views: 895

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl