Jakiego antywirusa używasz w swoim smartfonie, tablecie, komputerze?

Jakiego antywirusa używasz w swoim smartfonie, tablecie, komputerze?
Jakiego antywirusa używasz w swoim smartfonie, tablecie, komputerze?

Jakiego antywirusa używacie w swoim smartfonie, tablecie lub komputerze?

Ja polecam bezpłatne produkty AVAST, jeszcze mnie nie zawiodły, tak samo na komputerze i smartfonie.

Antywirus w smartfonie przydaje się szczególnie wtedy, kiedy używamy połączeń z różnymi hot spotami WiFi, używany USB OTG, często podłączamy smartfona przez kabel USB do różnych komputerów czasem nie zabezpieczonych antywirusem lub przez smartfona pobieramy różne pliki z Internetu, np. Muzykę, filmy, gry itp. Antywirus w takich wypadkach pomoże zabezpieczyć nasze dane i system od uszkodzenia. To, że jeszcze nas nic nie trafiło, to nie znaczy, że nie trafi nawet jutro, stad lepiej się zabezpieczać niż potem narzekać.

W komputerze stacjonarnym nie mieć antywirusa non stop włączonego, to jazda po bandzie, szczególnie teraz, gdy wirusy, malware i inne syfy próbują nas zaskoczyć. Ale każdy ma swoje widzi misie.

A Ty czym się zabezpieczasz przed szkodnikami z Internetu?

Jakiego antywirusa używasz?

Views: 0

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl