Mio MiVue 698 Dual UNBOXING i Pierwsze Uruchomienie z Konfiguracją

Do redakcji naszego Bloga Technologicznego przyjechało na długie i mordercze testy najnowsze dziecko od Mio, czyli bardzo rozbudowany funkcjonalnie wideorejestrator Mio MiVue 698 Dual.

Jak sama nazwa wskazuje, z dwoma kamerami i to nie z byle jakimi kamerami! Główna bardzo jasna ze przesłoną F1.8 nagrywająca z rozdzielczością Extreme HD i dodatkowa tylna z także jasną przesłoną F2.0, nagrywająca w rozdzielczości FULL HD. Obydwie kamery nagrywają w 30 klatkach na sekundę. Obraz jest po prostu świetny. Jak tylko przeprowadzimy testy, pokażemy Wam wyniki w różnych warunkach, a także sposób montażu w samochodzie osobowym.

Proszę nie sugerować się na naszym filmie z UNBOXINGU, że obraz na kamerze jest niebieskawy. Jest tak, ponieważ nie została jeszcze zdjęta folia z obiektywów.

Mio MiVue 698 Dual

Film z Unboxingu jest trochę długi, ale zawiera wszystko to, co trzeba, a jest to tak dobre urządzenie, że trzeba o wszystkim powiedzieć i pokazać, ale to już sami ocenicie, szczególnie Ci, którzy mają “kasę” i chcą mieć po prostu najlepszy sprzęt w swoim aucie.

Zapraszam Was do subskrypcji naszego kanału ForumWiedzy.pl na YouTube i dołączenia do nas na Fejsie i Twitterze, by na bieżąco być informowanym o kolejnych wynikach testów.

Jeżeli będziecie mieli dowolne pytanie odnośnie tego modelu lub 638 Touch, śmiało piszcie pod filmami na kanale w komentarzach pytania, ale najpierw sprawdźcie, czy już nie ma potrzebnego filmu.

Szczególnie wszystkich zachęcam do zapoznania się z filmem dotyczącym SMARTBOX’a Mio, czyli zasilania wideorejestratora bezpośrednio z akumulatora samochodu, używam i sobie chwalę! Polecam.

Niebawem będą na kanale filmy testowe i recenzja urządzenia, zatem zostańcie z nami!

Urządzenie do testów przekazało nam Mio, któremu bardzo dziękujemy. Szczególnie, że mimo wysokiej ceny, bardzo wielu ludzie zastanawia się nad takim zestawem i dzięki naszym testom, zostaną przekazane konkretne informacje, bardzo szczegółowe do zainteresowanych, których próżno szukać gdzie indziej.

mio

Strona produktu: http://eu.mio.com/pl_PL/mivue-698-dual.htm – zachęcam do odwiedzenia.

Visits: 4

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl