Omdlenie i ból brzucha może być objawem uczulenia na chipsy bekonowe i orzechowe

Jeżeli po zjedzenie tego rodzaju chipsów z rana masz ogromny ból brzucha, aż niemal mdlejesz, pocisz się i tracisz przytomność, to jest to prawdopodobne z powodu jedzonych dzień wcześniej chipsów bekonowych lub orzechowych.

Chipsy są bardzo tłuste i zjedzenie ich za dużo powoduje „Zatkanie” układu trawiennego, jelit itp. Co powoduje mocne bóle brzucha, szczególnie podczas korzystania z toalety.

Jeżeli zdarzy Ci się taka sytuacja, dobrze radzę, na wieczór nie jeść chipsów, a jeśli się tak stanie, to wypić przynajmniej 2 kubki ciepłej herbaty, by dostarczyć do organizmu sporo płynu, tak by zmniejszyć ewentualne objawy bólu brzucha.

Niektóre składniki tego typu produktów mogą powodować także uczulenie, stąd też gdy zauważysz u siebie nienaturalne zachowanie, unikaj takich produktów.

U mnie po jedzeniu takich chipsów z rana zwykle występuje spory ból brzucha, stąd też polecam Wam zrezygnować z takich przekąsek na wieczór.

Znane są przypadki, że po zjedzeniu chipsów wieczorem, przy porannej toalecie kończyły się omdleniami i silnym poceniem się całego ciała, ponieważ organizm nie radzi sobie z „zatkaniem” przez chipsy i ich składniki.

Dajcie znać w komentarzu, czy mieliście jakieś nieprzyjemne sytuacje spowodowane zjedzeniem chipsów?

Posted by Bogdan Ligęza

Entuzjasta nowoczesnych technologii. Redaktor ForumWiedzy.pl oraz prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube.

Website: https://www.forumwiedzy.pl