Polskie Latarnie Morskie

Poniżej zobaczysz dwie wersje wejścia na szczyty Polskich Latarni Morskich, wysokiej jakości standardowy obraz HD i sferyczny 360 stopni, który pozwala odwracać obraz w dowolnym momencie. Zapraszam do zobaczenia wszystkich wejść.

Zobacz wszystkie latarnie polskie, jakie odwiedziłem z kamerą: https://www.youtube.com/playlist?list=PL0pnNCiKEzWazSS4YQPzYvofF3xe9ss0Y

Jeżeli chcesz coś dodać do tej strony, informacje, reklamę, zgłosić uwagę, poprawkę, napisz na info@forumwiedzy.pl

LATARNIA MORSKA Świnoujście

 

LATARNIA MORSKA Niechorze

LATARNIA MORSKA Kołobrzeg

LATARNIA MORSKA Gąski

LATARNIA MORSKA Darłowo Darłówko

LATARNIA MORSKA Jarosławiec

LATARNIA MORSKA Ustka

LATARNIA MORSKA Czołpino

LATARNIA MORSKA Stilo

LATARNIA MORSKA Rozewie

LATARNIA MORSKA Hel

LATARNIA MORSKA Gdańsk Nowy Port – widok na Westerplatte

Dodatkowo na początku zaliczyliśmy Stawa Młyny w Świnoujściu.

STAWA MŁYNY Świnoujście

Do zaliczenia zostały jeszcze latarnie w Niechorzu i Krynicy Morskiej. W Niechorzu byłem, ale ktoś zamknął latarnię z informacją, że jest silny wiatr, a wiatr był całkowicie normalny, nie było nawet z kim porozmawiać, strata czasu, ale co się odwlecze, to nie uciecze. W Krynicy Morskiej byłem późnym wieczorem 27.07.2018, szukałem spontanicznie noclegu, ale niestety nic przez 2 godziny nie znalazłem poza hotelem Kahlbert, który miał jeden pokój za niemal 1100 złotych ze śniadaniem, co było dla mnie za wysoką kwotą. Mocno panią na recenzji przekonywałem, by do 600 zł zeszła, no ale, była nieugięta, szkoda, bym fajną recenzję im zrobił :), trudno, przyjdzie na nią też czas kiedy indziej. Brak noclegu spowodował, że wsiedliśmy w auto i wróciliśmy na Śląsk.

Mam nadzieję, że powyższe, zwiedzone w tydzień latarnie są dla Was ciekawym doświadczeniem, które możecie przeżyć na 2 sposoby, standardowo wchodząc ze mną (nagrywane smartfonem Samsung Galaxy S7) lub za pomocą technologii 360 stopni VR w rozdzielczości 4K (nagrywane kamerą Samsung Gear 360 wersja 2017).

Jeżeli ktoś z Was będzie w stanie nagrać smartfonem (rozdzielczość FULL HD 1080p) podobny film w latarni morskiej Niechorze i Krynica Morska, to może podesłać link do pobrania filmu (może być bez dźwięku, albo z własnym podobnym komentarzem o latarni) – czyli wchodzi ktoś od zera do góry i pokazuje spokojnie widoki i nic nie mówi), pobiorę i wstawię na kanał oraz do artykułu z informacją o autorze (proszę podać, jak zatytułować autora). Będzie wtedy komplet :).

Dziękuję za uwagę.

Autor: Bogdan Ligęza – właściciel ForumWiedzy.pl, info@forumwiedzy.pl

Odsłony: 60

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl