Przedział Sypialny 3 Osobowy (triple) i Wagon Sypialny – PKP InterCity TLK 55170 403 wagon 355 s3 IC

Zobacz, jak wygląda Przedział Sypialny 3 osobowy w ofercie PKP INTERCITY. Tu możesz poczytać więcej: https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/oferty/wagony-sypialne-i-kuszetki/przedzial-sypialny.html My w tym roku (2023) skorzystaliśmy z tej formy transportu udając się z Katowic do Łeby na weekend. Świetne rozwiązanie, które polecam każdemu, kto chce wygodnie podróżować bez zmartwień o samochód, parking i planowanie podróży samochodem po Polsce. Wsiadasz, śpisz i wysiadasz wypoczęty. Mam nadzieję, że mój film dokładnie pokazał przedział sypialny i być może zachęcę Was do korzystania z tej formy transportu.

 @IntercitySA   @pkpintercity4198   @pkpintercity 

#pkp #intercity #tlk #przedział #sypialny #bilet #ic #przejazd #kolej #pociąg #55170 #2023 #403 #tlk55170 #kuszetka #wagon #FORUMWIEDZY

Odsłony: 98

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl