ROZRZĄD jakiej firmy kupić? Opel Astra G 1.6 16V – Continental Contitech ContiDrive

Zobacz, dlaczego warto kupić kompleksowy rozrząd wraz z instrukcją montażu firmy CONTINENTAL Contitech. Wszystko dostajemy, jak na tacy w komplecie, idealnie dopasowane do naszego samochodu, pozostaje nam tylko kupić płyn do chłodnicy nowy, klucz dynamometryczny do odpowiedniego dokręcenia śrub zgodnie z zaleceniami producenta samochodu i działać w garażu :). Oczywiście wymiany powinien dokonywać wyszkolony pracownik warsztatu, no ale nie ukrywajmy, że sporo ludzi robi to samodzielnie z pełnym sukcesem, oczywiście wcześniej zapoznając się z zaleceniami odnośnie montażu pompy wody i napinania paska, co jest BARDZO ISTOTNE!

Pasek rozrządu, rolki prowadzące, napinacz paska, pompa wody z uszczelką, śruby, naklejka, instrukcje i aplikację z instrukcją wymiany.
Przedstawiony rozrząd jest dopasowany do OPEL ASTRA G 1.6 16V X16XEL 1998 i innych, jak przedstawiono na filmie. Należy zawsze dopasować kompletny rozrząd wg VIN pojazdu, rocznika, typu nadwozia, oznaczenia silnika, pojemności silnika. W hurtowni APARTS bez problemu dokonasz odpowiedniego wyboru do swojego samochodu.

Polecam robić zakupy części samochodowych u naszego partnera www.APARTS.pl , kod rabatowy w podsumowaniu zakupów to AUTOFAN lub FORUMWIEDZY

Tu kupisz taki zestaw paska rozrządu z pompą wody. https://aparts.pl/partscatalogue/ct975wp3-contitech-pompa-wodna–zestaw-paska-rozrzadu,11-CT975WP3-0031-03096–CT975WP3.aspx

Niebawem na kanale ForumWiedzy.pl na YouTube pojawi się mój poradnik, jak wymienić kompletny rozrząd, a na dodatek uszczelniacz wału korbowego (bo przy okazji, szkoda nie wymienić).

A Ty jakiej firmy preferujesz rozrząd i dlaczego?
Jeśli masz dobre rady dla widzów odnośnie wymiany rozrządu, podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Polub film i skomentuj. Subskrybuj kanał z poradnikami wideo.

Odsłony: 131

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl