Sam Naprawiasz swój samochód? Te środki musisz mieć!

Sam Naprawiasz swój samochód? Te środki musisz mieć!

Witajcie, na mój kanał ForumWiedzy.pl z poradnikami wrzuciłem kilka filmików dotyczących chemii, którą każdy powinien posiadać, gdy zabiera się za rozkręcanie, czyszczenie lub wymiany przy silniku i nie tylko.

1. Środek Zapobiegający Odkręcaniu Śrub Pro Seal

2. Masa Uszczelniająca Victor Reinz Reinzosil

3. Środek do Czyszczenia Silnika – Caramba Intensiv Kaltreiniger

4. Środek do Czyszczenia Przepustnicy – Caramba Drosselklappen

5. Środek do Czyszczenia Klimatyzacji – Perfekt Klima CARAMBA

Te środki przetestowałem i sprawdziły się świetnie podczas kręcenia ostatnich poradników, które są już na kanale np. wymiana miski olejowej, rozbieranie całego dolotu powietrza…, każdy z nich przydaje się niemal zawsze przy pracach przy samochodzie, stąd je mogę Wam polecić.

Wszystkie te środki są dostępne w sklepie internetowym www.APARTS.pl , z którym współpracuję, jeśli planujecie uzupełnić garaż lub swój regał ze środkami do napraw przy samochodzie, to polecam wyżej wymienione, są świetne. Kupując w APARTS na stronie, na końcu zamówienia w specjalnym polu wpiszcie sobie FORUMWIEDZY, a dodatkowy rabat dostaniecie.

AHA – jeszcze dziś na kanale będzie kolejny ŚWIETNY poradnik, który wczoraj dla Was nagrałem – KOMPLETNE CZYSZCZENIE KLIMATYZACJI (parownik, odpływ, wnętrze, kanały wentylacyjne, nowy filtr wymiana) – wszystko KROK PO KROKU, film będzie długi, ale będzie wszystko i każdy samodzielnie będzie mógł wykluczyć problemy z np. śmierdzeniem z klimatyzacji.

Subskrybujcie wszyscy mój kanał ForumWiedzy.pl na YOUTUBE, gdzie już jest bardzo duży zbiór poradników dla Was, a kolejne w drodze :). Każdy subskrybent dostaje na maila info, gdy nowy film poradnik dodaję, więc nic nie przegapi – POLECAM.

Powodzenia w samodzielnych naprawach 🙂

Views: 14

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl